Ukochana kazała mu pozbyć się jego psa. Treść ogłoszenia, jakie zamieścił, jest najprawdopodobniej najlepszą rzeczą w internecie

Ukochana kazała mu pozbyć się jego psa. Treść ogłoszenia, jakie zamieścił, jest najprawdopodobniej najlepszą rzeczą w internecie Źródło: unsplash.com/sarandy westfall

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dla tego chłopaka, jego suczka Molly okazała się być najważniejszą rzeczą na świecie. Inaczej uważała jego dziewczyna, która kazała mu pozbyć się psa. Jego reakcja jest niewiarygodna. Można się uśmiać.

Pies zajmuje wyjątkowe miejsce w życiu człowieka. Najlepiej przekonała się o tym pewna para, która była w sobie szalenie zakochana. Jak to zakochanie, trwa przez jakiś czas, ale po chwili euforia jednak słabnie i na światło wychodzą nowe problemy i wady drugiej osoby. Nasz partner nie wydaje się być wtedy taki idealny, jak na początku. Tak samo było w przypadku tej pary, która po kilku latach stażu planowała ze sobą zamieszkać. Sprawa jednak nieco się skomplikowała przez psa.

Pies albo ja - dziewczyna postawiła ultimatum 

Dziewczyna tolerowała suczkę swojego chłopaka, Molly, ale gdy miała się do niego wprowadzić postawiła mu warunek: miał pozbyć się swojego pieska. Chłopak dał sobie czas na przemyślenie sprawy. Gdy podjął decyzję, opublikował w Internecie taki post. Warto go przeczytać, potrafi rozbawić do łez. 

- Moja kobieta nie znosi mojej suczki Molly i nie mam innego wyboru, muszę znaleźć jej nowy dom. Jest czystej rasy, z bogatej dzielnicy i mam ją od czterech lat. Lubi się bawić. Nie jest do końca wychowana. Ma długie włosy w związku z czym wymaga częstych wizyt u specjalisty. To samo dotyczy paznokci, ale na szczęście ona uwielbia, jak ktoś się nią zajmuje. Do późna nie śpi, ujadając, ale odsypia, gdy ja pracuję. Jada tylko najlepsze i najdroższe produkty. NIGDY Cię nie przywita przy drzwiach po długim dniu pracy i NIGDY nie okaże Ci bezinteresownej miłości, gdy masz doła. Nie gryzie, ale może być złośliwa jak cholera. A więc… Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany moją dziewczyną, lat 30, złą, egoistyczną i wyzyskującą innych – Chodźcie po nią! Ja i mój pies chcemy, żeby zmieniła adres jak najszybciej!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

Związek nie przetrwał

Jak można się domyślić, dziewczyna na pewno wyprowadziła się po przeczytaniu tego postu. Wygląda na to, że suczka Molly i chłopak będą żyli długo i szczęśliwie, w przeciwieństwie do zakochanej pary. Choć ich związek mógł wydawać się poważny, Getzen nie mógł bestialsko porzucić swojego ukochanego pupila. A wy jakiego wyboru byście dokonali? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Teraz prawo jazdy stracisz od ręki. Wystarczy popełnić jeden błąd
  3. Gwiazda TVN w głębokiej żałobie. Do końca walczył o jego życie, niestety, nie udało się
  4. Marta Kaczyńska nagle zniknęła. Właśnie ujawniono co się z nią stało
  5. Nikt nie wiedział. Uwielbiany aktor Kiepskich miał wylew krwi, stracił wzrok

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News