Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać

Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać Źródło: YouTube/AutoEdits

Pies niepokoił swoich właścicieli nietypowymi zachowaniami. Miały miejsce zazwyczaj nad ranem, dlatego postanowili zainstalować przy łóżku kamerę, aby dowiedzieć się, co regularnie nęka ich pupila. To, co odkryli, bardzo ich zaskoczyło.

Pies tych właścicieli napędził im niezłego stracha. Grey to kochany pitbull, który pilnie strzeże domu i swoich opiekunów, a za dnia uwielbia zabawy i pieszczoty. Mimo że pitbullom nierzadko przykleja się łatkę groźnych psów, Grey jest chodzącym zaprzeczeniem tego stereotypu. To kochany, pełen czułości psiak. Dlatego też jego właściciele byli bardzo zaniepokojeni, gdy ich pupil zaczął w niepokojący sposób przerywać im nocny odpoczynek.

Pies budził właścicieli przed piątą

Od długiego czasu z psem nad ranem działy się niepokojące rzeczy. To nic dziwnego, że zwierzęta od czasu do czasu wykazują wzmożoną aktywność w nocy lub nad ranem, zwłaszcza w przypadku psów, które mogą chcieć wyjść na spacer. W tym przypadku jednak tego typu przyczyny zachowania zwierzęcia były wykluczone. Opiekunowie Greya bardzo dbali o to, aby zabrać go na spacer, zanim położą się spać. Po dłuższej obserwacji zachowania pupila wykluczyli też przypadkowość jego aktywności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Grey zawsze budził ich na chwilę przed piątą nad ranem. Gdy ignorowali jego głośne ostrzeżenia, czekał kilka minut i próbował znowu, jakby bardzo zależało mu na tym, aby poświęcili mu uwagę - albo coś zauważyli. Zaniepokojeni tym, że być może pies wie więcej o tym, co dzieje się w ich domu, niż oni sami, postanowili zainstalować tuż obok łóżka kamerę.

Okazało się, że pies w ten sposób chciał im pomóc

Nagranie z kamery pokazuje, jak Grey w kilkunastominutowych odstępach próbuje zbudzić swoich właścicieli. jednak mimo tego, że opiekunowie psiaka spodziewali się najgorszego - włamywaczy czy wręcz duchów - okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Od razu zrobiło im się lżej na sercu.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Wyszło na jaw, że Greya nie niepokoi nic poza tym, że jego państwo jeszcze śpią, a już powinni wstawać do pracy. Pies nie rozumiał oczywiście, że nie muszą tak wcześnie wstawać codziennie, więc robił, co w jego mocy, aby ich wspomóc.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: kochamy zwierzaki

Następny artykuł