Zwierzę spadło do jej ogrodu z nieba. Najpierw myślała, że to pies, prawda jednak była zaskakująca

Zwierzę spadło do jej ogrodu z nieba. Najpierw myślała, że to pies, prawda jednak była zaskakująca Źródło: Instagram / dingodiscovery

Pies spadł do jej ogrodu prosto z nieba. Okazało się, że nie wygląda jak typowy szczeniak. Kobieta długo zastanawiała się, co to za zwierzę, a prawda okazała się bardzo zaskakująca.

Pies pojawił się w ogrodzie kobiety znienacka, dosłownie spadł z nieba. Okazało się, że nie do końca wygląda jak typowy szczeniak. Kobieta długo szukała odpowiedzi, czym jest tajemniczy zwierzak i była bardzo zaskoczona, gdy poznała prawdę.

Pies spadł z nieba prosto do ogrodu Australijki

Zwierzę spadło z nieba, prosto na podwórko przy domu Australijki w miejscowości Bright. Na początku myślała, że jest to zwykły pies, jednak później pojawiły się wątpliwości. Zrobiła mu zdjęcie i zamieściła na facebookowej grupie, dzieląc się z członkami swoja niepewnością co do rodzaju znalezionego zwierzęcia.

- Nie wiem, czy to lis czy pies – napisała pod fotografią kobieta.

Australijka zajęła się zwierzęciem i zabrała je do kliniki weterynaryjnej. Tam lekarze przebadali szczeniaka i opatrzyli go. Prawdopodobnie został porwany, a potem upuszczony przez orła, wskazywały na to obrażenia, które miał na grzbiecie. Upadł z dużej wysokości wprost do ogrodu kobiety.

Pies został porwany przez orła, spadł na podwórko kobiety ze sporej wysokości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze z kliniki również nie wiedzieli, co to za rodzaj zwierzęcia. Dopiero kiedy Wandi, bo tak w międzyczasie nazwano szczeniaka, przeszedł szczegółowe badania DNA, okazało się, że faktycznie nie jest zwykłym psem. Po kilku tygodniach oczekiwania wszystko się wyjaśniło. Wandi to górski dingo.

- Po tygodniach niecierpliwych oczekiwań badania z laboratorium genetycznego UNSW wyjawiły, że Wandi to stuprocentowy górski dingo z Victorii - przekazali pracownicy ośrodka dla dingo, do którego trafił szczeniak.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Wandi wraca do zdrowia. Przebywa w australijskim ośrodku dla dingo. Pracownicy placówki postanowili, że zostanie włączony do programu hodowlanego, aby podnosić siłę i różnorodność genetyczną tamtejszej populacji tych zwierząt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
  4. Przenigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Znienawidzone przez wszystkich owady boją się ich jak ognia
  5. Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy

źródło: o2

Następny artykuł