Zdjęcie psa w objęciach mężczyzny obiegło cały świat. Kryje się za nim miażdżąca serce scena

Zdjęcie psa w objęciach mężczyzny obiegło cały świat. Kryje się za nim miażdżąca serce scena Źródło: .

Zdjęcie, na którym pies obejmowany jest przez swojego właściciela, obiegło cały Internet. Przyczyna tego wzruszającego obrazka wyciska łzy.

Pies często nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka i niejeden właściciel czworonoga bez wątpienia zgodzi się z tymi słowami. Niestety w Internecie można znaleźć całą masę zdjęć oraz filmów z psiakami, które zostały przez ludzi potraktowane w wyjątkowo okrutny i bestialski sposób. Na szczęście co jakiś czas robią furorę w Internecie ujęcia, które ściskają serce ze wzruszenia. Widać na nich prawdziwą przyjaźń pomiędzy człowiekiem i czworonogiem.

Tak właśnie jest w tym przypadku. W Sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy psa wtulonego w swojego właściciela w ogródku przed kawiarnią. Fotografia została zrobiona przez jednego z klientów lokalu, który bardzo szybko umieścił ją w Internecie, gdzie zobaczyły je miliony osób. 

Pies wtulony w swojego właściciela

Już sam ten widok potrafi wycisnąć łzy z oczu i sprawić, że zrobi nam się lżej na sercu, bo oto przed nami obraz najczystszej i najszczerszej przyjaźni, jaka może się zrobić pomiędzy opiekunem i jego pupilem. Jednak za tą fotografią kryje się krótka historia, która nadaje obrazkowi jeszcze większego znaczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewien mężczyzna podczas spaceru ze swoim psem rasy Labrador, został zaskoczony przez ulewny deszcz. Niestety nie miał wtedy przy sobie parasolki, aby skryć się przed ulewą, ale na szczęście nieopodal mieściła się kawiarnia z rozstawionymi w ogródku krzesłami, osłoniętymi przez duże parasole. Mężczyzna skrył się pod jednym z nich, ale jego pies wciąż narażony był na kontakt ze spadającymi z nieba kroplami wody.

Z tego też względu jego właściciel postanowił zapewnić psu najbardziej komfortowe warunki, jakie tylko mógł - wziął czworonoga na swoje kolana, a następnie do siebie przytulił, aby pies czuł się jak najlepiej. Zwierzak ufnie położył mu pysk na ramieniu i tak oto dwaj przyjaciele czekali na koniec nieprzyjemnej ulewy i nadejście słońca.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

Rozrywające zdjęcie wraz z opisem momentalnie obiegło Internet, gdzie wzruszyło do łez niejedną osobę. Dobrze wiedzieć, że wśród nas są wciąż ludzie, którzy w tak wspaniały sposób traktują swoich czworonożnych przyjaciół.

pies fot. kochamyzwierzaki.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Pola Raksa zmiażdżyła mężczyzn jednym zdaniem. Tak ostrych słów nikt się po niej nie spodziewał 
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News