Mąż wrócił po długiej rozłące. W drzwiach czulej niż żona przywitał go stęskniony pies

Mąż wrócił po długiej rozłące. W drzwiach czulej niż żona przywitał go stęskniony pies Źródło: interia.tv

Pies nie widział swojego pana przez bardzo długi czas. Stęskniony zwierzak okazał właścicielowi swoją wielką miłość już w progu. Jego radość z powrotu opiekuna odsunęła na drugi plan ponowne spotkanie małżonków.

Pies dotkliwie przeżył rozłąkę ze swoim właścicielem, który na kilka miesięcy opuścił rodzinę, by odbyć służbę wojskową. Wreszcie nadszedł dzień ponownego spotkania. Żona oficera armii Stanów Zjednoczonych przygotowała uroczyste powitanie swojemu małżonkowi. Jednak to ich sunia odpowiadała za najbardziej wzruszający moment tego wielkiego dnia dla rodziny żołnierza. 

Pies drżał z emocji

Dla kobiety ponowne spotkanie z małżonkiem było naprawdę ważnym wydarzeniem. Przygotowała małą, rodzinną ceremonię, mimo lekkiej choroby wystroiła się dla swojego męża i z niecierpliwością wyczekiwała momentu, w którym znowu się zobaczą. Cały dzień powtarzała swojej suni, że do domu wraca On. Potem wyjechała na lotnisko. Przywitali się czule i przez całą drogę do domu trzymali za ręce. Ich spotkanie było naprawdę piękną, wypełnioną czułością chwilą. Jednak to czekający w domu pies zgotował prawdziwie wzruszające powitanie swojemu "tatusiowi".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies zerwał się z miejsca, gdy tylko usłyszał kroki. Pobiegł do drzwi wejściowych i zamarł. Najpierw z niedowierzaniem spoglądał na "swojego człowieka". Nie minęła minuta, a zwierzak oszalał z radości. Jego szczere oddanie właścicielowi wzrusza do łez. Radosne poszczekiwania, skomlenie i piski wypełniły cały dom. Uszczęśliwiony zwierzak skakał i tulił się do dawno niewidzianego właściciela przez dobrych parę minut. Ani na chwilę nie odstępował od swojego świeżo odzyskanego pana. Radosna sunia jest idealną alegorią tęsknego oczekiwania i wiernej miłości.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysadzili szczeniakowi pysk, wkładając do niego petardy. Weterynarze się nie poddali, jego nowy wygląd robi wrażenie
2. Legendarny aktor zginął w tajemniczych okolicznościach. Straszliwa śmierć do dziś rodzi wiele pytań

Przypadek amerykańskiej suni to nie jedyny przykład stęsknionego zwierzęcia, które wita właściciela po długiej rozłące. Szczególną popularnością w Internecie cieszą się zwłaszcza filmiki, na których oficerowie wracają do domu po długiej służbie dla narodu. Moment pierwszego spotkania po długiej nieobecności ukochanego domownika napawa szczęściem nie tylko samych zainteresowanych. Bezinteresowna miłość czworonogów ma rzeszę fanów na całym świecie. O tym, jak piękne potrafi być międzygatunkowe uczucie, świadczy poniższy filmik z powrotu amerykańskiego żołnierza w stęsknione ramiona domowników.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News