Pies dziękuje weterynarzowi za wyleczenie poparzonego ciała. Nagranie ściska za gardło

Pies dziękuje weterynarzowi za wyleczenie poparzonego ciała. Nagranie ściska za gardło Źródło: Unsplash/Mike Burke

Pies zwykle w bardzo bezpośredni sposób okazuje swoje emocje. Ten zwierzak w piękny sposób podziękował weterynarzowi za wyleczenie z poparzenia. Każdy kto obejrzy to nagranie z pewnością będzie wzruszony.

Pies w wyjątkowy sposób potrafi okazać swojemu właścicielowi wdzięczność i przywiązanie. Relacja pomiędzy czworonogiem a jego opiekunem jest czymś szczególnym i niepowtarzalnym. Ten pies, który trafił do weterynarza z bardzo poważnymi poparzeniami całego ciała we wzruszający sposób podziękował swojemu wybawcy. 

Pies w stanie krytycznym 

Pies został znaleziony w lesie w stanie krytycznym z rozległymi poparzeniami całego ciała. Zwierzę było przywiązane do drzewa i wyło z bólu. Obrażenia były na tyle poważne, że nie wiadomo było czy przeżyje. 

Natychmiast po znalezieniu, pies został przewieziony do kliniki weterynaryjnej, w której pod czujnym okiem specjalistów, próbował dojść do siebie. Nagranie, na którym czworonożna ofiara poparzeń dziękuje weterynarzowi, który ją wyleczył, ściska za gardło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wzruszające podziękowanie 

Zwierzę w związku ze swoimi obrażeniami spowodowanymi przez ogień zdobyło przydomek Smokey. Jego ciało zostało bardzo rozlegle poparzone, w najgorszym stanie był tułów i tylne łapy. Pies bardzo przywiązał się do strażaka, który przywiózł go do kliniki i zaprzyjaźnił się z całą ekipą weterynarzy w trakcie swojej długie rekonwalescencji. 

Dzięki wspaniałej pracy całego sztabu medycznego udało się doprowadzić Smokey'ego do zdrowia. Pies musi jednak co jakiś czas pojawiać się na rutynowych kontrolach, które mają sprawdzić czy na pewno wszystko goi się prawidłowo. Podczas jednej z takich wizyt miała miejsce wyjątkowa scena. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Smokey rozpoznał weterynarza, który uratował mu życie i wyleczył go z poważnych poparzeń i we wzruszający sposób mu podziękował. Pies natychmiast wskoczył na mężczyznę, położył mu łapy na ramionach w geście przypominającym przytulenie i w ten sposób chciał okazać ogromną wdzięczność za ten cały długi i żmudny proces leczenia. Smokey podczas tego spotkania ani na moment nie przestał merdać ogonem, co również sugerowało wielkie uczucie, jakim darzy weterynarza. Ta sytuacja to kolejny piękny przykład tego, że pies to bardzo wdzięczne zwierzę, które będzie oddane i wierne swojemu opiekunowi, jeżeli ten okaże mu chociaż odrobinę miłości i troski. 

Źródło: Twitter/Akki 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Twitter/Akki 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News