Wyszedł ze sklepu i zobaczył, że w jego samochodzie siedzi obcy pies. Jego historia zachwyciła każdego, materiał na film

Wyszedł ze sklepu i zobaczył, że w jego samochodzie siedzi obcy pies. Jego historia zachwyciła każdego, materiał na film Źródło: Facebook/PaidoNinão

Pies jak wiemy są bardzo inteligentnymi zwierzętami. Możemy to często zauważyć w codziennym życiu.

Pies często ma wyczucie sytuacji i potrafi poznać dobrego człowieka. Czworonóg z tej opowieści dowiódł prawdziwości tych słów. Bezpański pies postanowił spędzić swój wolny czas w samochodzie swojego przyszłego pana. Wkradł się do niego, gdy właściciel auta wyszedł do apteki. Gdy mężczyzna wrócił do samochodu zobaczył pociesznego psa, który bez żadnego skrępowania rozłożył się na siedzeniu pasażera i nie chciał z niego zejść. 

Rodrigo Coelho, bo tak nazywa się właściciel samochodu, w którym zadomowił się psiak, był bardzo zaskoczony tą sytuacją. Postanowił zabrać nieznajomego do domu i poszukać właścicieli. Sam posiadał już kilka psów. Jego pupile są dość znane w internecie. Rodrigo prowadzi profil na Facebooku, który ma ponad 1 milion obserwujących.

Pies w samochodzie był początkiem niesamowitej historii

Mężczyzna miał nadzieje, że znajdzie właściciela. Podzielił się historią psa na swoich kontach społecznościowych. Cała historia stała się popularna. Pierwszy film Thora, bo tak nazywa się opisywany psiak, ma 350 tysięcy wyświetleń na YouTubie, a drugi ponad 160 tysięcy. Oba zdobyły wiele pozytywnych komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Użytkownicy życzą Rodrigowi powodzenia. Mają nadzieję, że uroczy pies znajdzie swoich właścicieli. Po nagłośnieniu sytuacji właściciele psa odezwali się do Rodriga. Spotkał się z nimi i oddał Thora w ręce opiekunów, Dayane i Maicona. Wyrazili oni ulgę ponieważ przez dłuższy czas szukali swojego czworonoga. Byli bardzo wdzięczni za powrót członka rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

Thor uciekł z domu i oddalił się od niego na blisko 8 kilometrów. Dzięki Rodrigowi wrócił bezpieczny do właścicieli. Psiak miał bardzo dużo szczęścia, że trafił akurat na dobrą osobę. Oto dowód, że psy rozpoznają dobrych ludzi. Wiedzą, komu mogą zaufać i kto może im pomóc w trudnej sytuacji. Thor potwierdził przekonania, że psy to bardzo inteligentne stworzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Zwierzęta ratunkiem w czasach koronawirusa. Są nieocenione
  3. Z ostatniej chwili: Kilkunastu rannych polskich żołnierzy. Konieczna była interwencja śmigłowca
  4. Stan klęski żywiołowej w Polsce? Gowin zdradza, dlaczego jest to niemożliwe, porażająca prawda wyszła na jaw
  5. Ujawnili jedno z największych ognisk epidemii w Polsce. Lekarz przez tydzień mógł zarazić setki osób
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News