Podeszła do bezdomnego psa i zauważyła pod nim coś przerażającego. Natychmiast zareagowała

Podeszła do bezdomnego psa i zauważyła pod nim coś przerażającego. Natychmiast zareagowała Źródło: YouTube Life Magazine Daily

Bezdomny pies leżał porzucony na ulicy. Zwierzę pozostawione na pastwę losu przykuło uwagę przechodzącej obok kobiety. Kiedy się do niego zbliżyła nie mogła uwierzyć własnym oczom. Co skrywał czworonóg?

Ten bezdomny pies nie miał z pewnością lekkiego życia. Codzienność spędzana na ulicy na pewno nie należy do najprzyjemniejszych. To nie oznacza jednak, że wzgardzone zwierzęta są pozbawione serca. Kobieta zupełnie przypadkiem odkryła sekret czworonoga. 

Pies skrywał wyjątkową tajemnicę

Bezdomny, porzucony pies zamieszkiwał teren przy śmietniku. Nie da się ukryć, że nie jest to miejsce idealne dla czworonoga, tym bardziej jeżeli posiada on małe szczeniaczki. Jednak ten pies ukrywał przed światem coś jeszcze bardziej wyjątkowego niż swoje młode. Prawda wyszła na jaw zupełnie przypadkiem. Kto wie jakby się potoczyła ta historia gdyby kobieta nie zwróciła uwagi na tego zwierzaka.

Kiedy przechadzała się ulicą usłyszała cichy, lecz wyjątkowo niepokojący dźwięk. Postarała się go zlokalizować. Rozglądając się za jego źródłem zauważyła bezdomną suczkę i jej szczeniaczki. Kobieta będąc osobą wrażliwą podeszła do nich żeby sprawdzić czy wszystko jest z nimi w porządku. To co zobaczyła zapamięta do końca życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakujące odkrycie wstrząsnęło kobietą

Alejandra Griffa usłyszała stłumiony płacz w okolicy parkingu znajdującego się w pobliżu jej domu w Buenos Aires. Jedyne żywe istoty na jakie się natknęła to pies z młodymi. Jednak kiedy się do nich zbliżyła zauważyła, że suczka obok siebie trzyma naprawdę niezwykłego szczeniaczka. Nie mogła uwierzyć własnym oczom. Pies opiekował się niemowlakiem.

Kobieta od razu zareagowała. Podniosła dziecko i przewiozła je do szpitala. Okazało się, że noworodek został porzucony na pewną śmierć. Na jego szczęście został dostrzeżony przez czworonoga, który przeniósł go do swojego legowiska i się nim zaopiekował. Pies ogrzewał dziecko własnym ciałem i dbał o nie jak o własnego szczeniaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie

2. Smutne konsekwencje "godzin dla seniorów". Nie przewidziano ich

Bohaterska suczka w ramach podziękowania została poddana opiece weterynaryjnej. Nie da się ukryć, że po latach spędzonych na ulicy taka forma opieki z pewnością jest mile widziana. Oby pies znalazł dom, w którym dostanie tyle miłości ile sam okazał dziecku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało
  4. Już ponad 4 tysiące zakażonych w Polsce i prawie 100 ofiar. Ministerstwo przekazuje bardzo smutne wiadomości
  5. Pilny alarm sanepidu do mieszkańców mazowieckiego. Autobusem popularnej linii jechał zakażony, poszukiwani pasażerowie
  6. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News