Kobieta współżyła ze swoim psem. Ale jeszcze gorsza jest rzecz, którą zrobiła po stosunku własnym dzieciom

Kobieta współżyła ze swoim psem. Ale jeszcze gorsza jest rzecz, którą zrobiła po stosunku własnym dzieciom Źródło: .

Pies został wykorzystany przez kobietę, która postanowiła wyżyć się seksualnie przy pomocy niewinnego zwierzaka. Przemoc stosowana w stosunku do psiaka nie była najgorszym, co zrobiła ta osoba. Przerażająca historia z dramatycznym finałem.

Pies jest nazywany najlepszym przyjacielem człowieka, niestety, ludzie po raz kolejny udowadniają, że nie zasługujemy na ich wspaniałą wierność i oddanie. Szokująca historia, która się wydarzyła za granicami naszego kraju, sprawia, że wiara w ludzkość drastycznie spada.

Pies został zgwałcony, ale to nie koniec dramatycznych wydarzeń 

Lisa Snyder ,36-letnia kobieta z Pensylwanii, zrobiła coś, za co spędzi długie lata za kratkami. Jej czyny były okrutne, a wszystko zaczęło się od stosunku z czworonogiem. Niczemu niewinny pies stał się jej ofiarą, ale to nie wszystko, co stało się pod dachem 36-latki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja otrzymała zgłoszenie od kobiety, że znalazła swoje dzieci martwe w piwnicy. Na miejscu funkcjonariusze odkryli, że dzieci zostały powieszone na psich smyczach. Roztrzęsiona Lisa Snyder od razu wydała im się podejrzana. Gdy zajrzeli do jej komputera, nie mieli już złudzeń, co stało się w domu.

Pies był jedną z ofiar Lisy Snyder

Funkcjonariusze znaleźli na komputerze Lisy Snyder zdjęcia na których było widać, jak współżyje ze swoim psem, ale to nie wszystko. Gdy zajrzeli do historii wyszukiwarki, odkryli, że kobieta wyszukiwała metody, jak zabić przez powieszenie. Nie przyznała się do zarzutu morderstwa, ale policja nie ma złudzeń, że to ona stoi za wszystkim. 

Jedynym, do czego Lisa się przyznała, było to, że tuż przed śmiercią wykorzystywała seksualnie swojego psa. Najprawdopodobniej dzieci, Connor i Brinley przeszkadzały jej w zoofilskich czynnościach, więc postanowiła je zabić.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne

2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Dziś Lisa przebywa w areszcie, gdzie czeka na wyrok. Dowody znalezione na jej komputerze trudno będzie podważyć, można więc się spodziewać, że kobieta poniesie karę za zabicie swoich dzieci oraz za wykorzystywanie psa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News