Pies urodził się z deformacją przednich łap. Pomogli mu w spektakularny sposób, teraz nikt go nie dogoni

Pies urodził się z deformacją przednich łap. Pomogli mu w spektakularny sposób, teraz nikt go nie dogoni Źródło: instagram/ Melody Rezzonico

Pies pojawił się na świecie z zdeformowanymi przednimi łapkami. Ludzie, którzy go znaleźli, zrobili wszystko, by mu pomóc. Dzisiaj jest tak szybki, że mało kto, może go dogonić.

Pies Melody Rezzonico nie jest zwyczajnym zwierzakiem. Od chwili jego urodzenia już na pierwszy rzut ok było widać, że nie należy do typowych przedstawicieli swojej rasy. Gus to kundelek ze schroniska, w którym w wieku 4 miesięcy znalazła go Melody i zaadoptowała, aby dać mu nowe, lepsze życie.

Gus, pies z zdeformowanymi przednimi łapami

Życie nie było dla niego łaskawe. Już po przyjściu na świat okazało się, że Gus ma zdeformowane przednie łapki. Musiał przejść zabieg amputacji, podczas którego zostały mu one usunięte. Chociaż od tej chwili żył z dwoma łapami, nie wpływało to na jego samopoczucie. Jego opiekunka Melody Rezzonico podkreślała, że nawet bez dwóch łapek, Gus zachowuje się cały czas, jak mały szczeniaczek, bawiąc się i dokazując. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies z czterema łapami

Opiekunka Gusa nie chciała, by jego choroba wpłynęła na życie psiaka. Znalazła odpowiedni wózek, który stosuje się w przypadku zwierzaków bez przednich lub tylnych łapek. Niestety wózek nie sprawdził się w warunkach, w jakich żyje Gus. W stanie Wyoming w Stanach Zjednoczonych jest za zimno, by mógł się na nim poruszać.

Skoro wózek nie był rozwiązaniem odpowiednim dla psiaka, Melody Rezzonico musiała znaleźć inną metodę. Okazało się, że można kupić idealnie dopasowane protezy, które będą zastępować przednie łapki. Proteza przykręcona jest do deski snowboardowej, by mógł jeździć po śniegu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Pomysł z protezą był strzałem w dziesiątkę. Gus pokochał swoje nowe łapki i jeszcze bardziej upodobnił się do szczeniaka. Kiedy Melody wyciąga protezę, on już wie, że zaraz zacznie się najlepsza zabawa na śniegu. Dzięki desce jest tak szybki, że nikt go nie dogoni, mimo braku przednich łapek. 

- Patrzenie na Gusa, jak biega czy jest w stanie dogonić inne psiaki, to najlepsze uczucie na świecie - powiedziała Melody.

fot. instagram/ Melody Rezzonico

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"
  5. ZUS w 2020 roku zabierze ci fortunę. Składki zjedzą ci sporą część pensji


źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News