Gigantyczny pies to nie fotomontaż. Tak wygląda największy pitbull na świecie (zdjęcia)

Gigantyczny pies to nie fotomontaż. Tak wygląda największy pitbull na świecie (zdjęcia) Źródło: fot

Pies znany jako Hulk jest najprawdopodobniej największym przedstawicielem swojej rasy na świecie. Jego zdjęcia, które pojawiły się w internecie, wzbudziły wielkie emocje wśród internautów, którzy podejrzewali fotomontaż, bo ciężko uwierzyć w istnienie 80-kilogramowego pitbulla.

Pies dostał imię po komiksowym gigancie, którego znają wszystkie dzieci na całym świecie - Hulku. Nazwa pitbulla dużo mówi o nim samym, ponieważ zwierzak, mając zaledwie kilka miesięcy, waży już 80 kilogramów. Jego rozmiary są naprawdę imponujące, a para, która go zaadoptowała, nie może się go nachwalić. Mimo że mają małe dziecko, to nie boją się, kiedy ich pupil bawi się z maluchem.

Pies Hulk jest największy na świecie. Niesamowite wymiary psiaka

O ile pitbulle mogą być naprawdę duże, o tyle Hulk jest najprawdopodobniej największym świecie. Mimo 17 miesięcy życia, osiągnął już wagę 80 kilogramów. Psiak wygląda na naprawdę groźnego, ale według zapewnień jego właścicieli, jest on najbardziej potulnym psem świata. Właścicielka przyznała, że dostała raz ofertę za psa, która wynosiła pół miliona dolarów, ale nie zgodziła się, bo za bardzo go kocha.

- Nawet gdyby ktoś zaoferował mi milion dolarów, to nie sprzedam Hulka. Jest bezcenny - mówi Lisa Granann właścicielka psiaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice nie boją się zabawy psa z dzieckiem

Właściciele pupila mają jeszcze małe dziecko, które wprost uwielbia Hulka. Choć chłopczyk jest niemowlęciem, to jego rodzice nie mają przeciwwskazań, żeby maluch się bawił z pupilem i są całkowicie przekonani o jego bezpieczeństwie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

- Nie obawiam się, że moje dziecko bawi się z pitbullami. To niesamowicie rodzinne psy. Według niektórych czasami wybuchają, ale tak naprawdę to się nie zdarza - mówi mama chłopczyka.

Z kolei ojciec chłopca twierdzi, że rodzina nie potrzebuje wynajmować niani, ponieważ pies sam doskonale zajmuje się ich dzieckiem i jest jego prawdziwym przyjacielem.

- Pitbulle to psy-nianie - twierdzi Marlon Granann.

źródło: facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: RMF 24

Następny artykuł