Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metalową linką do drzewa, umierał

Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metalową linką do drzewa, umierał Źródło: Policja w Wągrowcu

Pies został okrutnie skatowany przez swojego właściciela. Zwierzę zostało przywiązane w lesie i pozostawione na pewną śmierć. Uratował je przypadkowy spacerowicz, a sprawa trafiła na policję.

Pies wyglądał na kompletnie wycieńczonego. Mężczyzna kiedy natrafił na ranne zwierzę, był przerażony jego fatalnym stanem. Suczka nie dość, że została porzucona w lesie, to na dodatek w taki sposób, że nie miała szans na samodzielne przeżycie - gdyby nie zrządzenie losu, czekałaby ją powolna i bolesna śmierć.

Znaleziony w lesie pies był w opłakanym stanie. Oprawca skazał zwierzę na bolesną śmierć

Do incydentu doszło pod Wągrowcem (Wielkopolska), w miejscowości Podlesie Wysokie (gmina Mieścisko). Przypadkowy spacerowicz w pobliskim lesie natknął się na przerażające znalezisko. Zobaczył psa przywiązanego do konarów drzew stalową linką. Zwierzę było związane w taki sposób, że miało całkowicie skrępowane ruchy. Spacerowicz zgłosił sprawę policji.

- Pies był przywiązany na stalowej lince, która była tak krótka, że nie mógł się nawet położyć. Stan suczki wskazywał na jej duże wycieńczenie, była wychudzona i odwodniona [...]. Pies został uwiązany stalową linką. Sposób wiązania wyklucza stosowanie wnyk kłusowniczych - poinformowała lokalna policja na Facebooku, zamieszczając przy tym przerażające zdjęcia.

Pies został uwolniony i trafiło pod opiekę fundacji. Policja szuka sprawcy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci po przyjeździe na miejsce uwolnili bezbronne i ranne zwierzę, a następnie zabrali je i przekazali fundacji Bahati, której najbliższy ośrodek znajduje się w Skórzewie. Sprawcy mają być postawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami - z tym, że tożsamość oprawcy wciąż nie jest znana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

- Osoby, które wiedzą, kim mógł być właściciel psa, kto mógł mieć takiego psa u siebie, a pod koniec sierpnia zniknął, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym naszej jednostki - tel. 672 681 210. Będziemy sprawdzać każdy sygnał, zapewniamy anonimowość [...] Cel mamy jeden - ustalenie odpowiedzialnego za ten czyn i postawienie go przed wymiarem sprawiedliwości - poinformowała policja na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News