Właścicielka wróciła po 8 miesiącach do domu. Pies jej nie poznał, nagrał się moment ich spotkania

Właścicielka wróciła po 8 miesiącach do domu. Pies jej nie poznał, nagrał się moment ich spotkania Źródło: youtube.com Stephen Messenger

Pies przez 8 miesięcy nie widział swojej właścicielki. Kiedy kobieta w końcu wróciła do domu, pupil zupełnie jej nie rozpoznał. Nagranie z ich spotkania trafiło do sieci.

Pies musiał rozstać się ze swoją właścicielką na 8 miesięcy. Kiedy kobieta wróciła do domu, jej ukochany czworonóg zupełnie jej nie poznał. Opiekunka zwierzaka nie mogła uwierzyć w jego reakcję, jej serce zamarło. Moment ich spotkania zarejestrowała kamera, a nagranie trafiło do sieci.

Pies nie rozpoznał swojej właścicielki

Janna Berger jest właścicielką psa o imieniu Murphy i uwielbia swojego czworonoga. Niestety, kobieta pracuje jako żołnierz i z powodu wojskowego szkolenia musiała opuścić pupila na 8 miesięcy. W tym czasie zwierzak znajdował się pod opieką rodziców dziewczyny, a jej mama informowała ją, że pies bardzo za nią tęskni i codziennie przesiaduje pod drzwiami jej pokoju.

Kobieta również tęskniła za swoim ulubieńcem i z niecierpliwością oczekiwała dnia, kiedy skończy służbę i będzie mogła wrócić do domu. Kiedy nadszedł czas przyjazdu, nie mogła doczekać się spotkania ze zwierzakiem. Moment jej powrotu nagrała kamera, a film trafił do sieci. Murphy zareagował na kobietę w zupełnie niespodziewany sposób.

Pies nie chciał nawet podejść do kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać, jak Janna ubrana w mundur próbuje przywitać się ze swoim psem. Zwierzak jest jednak wyraźnie nieufny, nie podchodzi od kobiety i nawet szczeka na nią. Czworonóg zupełnie nie rozpoznał swojej właścicielki i zdecydowanie nie chciał się z nią witać, uciekając za każdym razem, gdy próbowała się do niego zbliżyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Sejm właśnie ustalił specustawę funduszową. Wszystkich będą obowiązywać nowe przepisy

2. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Janna wspomniała, że w momencie, w którym zorientowała się, że Murphy jej nie rozpoznał, jej serce zamarło. To był dla niej straszny moment. Na szczęście po chwili pies zorientował się, z kim ma do czynienia. Wystarczyło, żeby kobieta zdjęła czapkę. Kiedy Murphy rozpoznał Janę, niemal oszalał z radości. Natychmiast rzucił się na swoją kochaną panią, przewracając ją i tuląc się do niej.

- Nie miałam pojęcia, że on tak zareaguje. Kiedy mnie nie rozpoznawał, moje serce zamarło. Natomiast kiedy w końcu zorientował się, że to ja, to był najszczęśliwszy moment mojego życia – wyznała Janna Berger w rozmowie z "The Dodo".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzakom podano szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo już, jak wpłynęła na ich ciała
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Smutne wieści od rodziny Martyniuków. Niestety, przy stole zabraknie mamy Zenka
  4. Marta Kaczyńska podczas kwarantanny pokazała bardzo dwuznaczne zdjęcie. Będzie afera?
  5. Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł
  6. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce

źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News