Dziecko nagle zaczęło płakać przy malutkim, słodkim psie. Reakcji zwierzaka nie przewidziała nawet właścicielka

Dziecko nagle zaczęło płakać przy malutkim, słodkim psie. Reakcji zwierzaka nie przewidziała nawet właścicielka Źródło: youtube.com/WaioliCoCo

Mały i słodki pies został ułożony tuż przy płaczącym dziecku. Zwierzak nawet nie myślał uciec czy wyrazić swojego niezadowolenia. zaczął natomiast robić coś zupełnie niewiarygodnego. Taka reakcja zdziwiła nawet właścicielkę, która wyciągnęła telefon i wszystko nagrała.

Pies jest nie od dziś najlepszym przyjacielem człowieka. Mimo iż doświadczenie mówi jasno o tym, że psiaki są wyjątkowo wierne i empatyczne, to czasami potrafią zaskoczyć nawet największych znawców. Kiedy obywatelka Chin zostawiła swojego pupila z dzieckiem, ten był świadkiem, jak jej mały synek płacze. Zamiast uciec, zrobił coś kompletnie niespodziewanego.

Pies czuwał przy małym dziecku. Wtem rozległ się płacz

Kiedy mały Chińczyk leżał i zauważył pieska, zaczął donośnie płakać. Jak wiadomo, dzieci często nie mają zaufania do zwierząt i boją się ich. Jednak gdy pierwsze tony krzyku i lamentu wyszły z ust dziecka, piesek postanowił natychmiast zareagować.

Zwierzę na każdy dźwięk wybrzmiewający z ust dziecka, samo zaczęło wyć, naśladując malucha. Mały Chińczyk był widocznie zdziwiony takim zachowaniem pupila swojej mamy i na chwilę przestał płakać i zaczął spoglądać na zwierzę. Gdy płacz znowu się rozległ, piesek także zaczął "płakać i krzyczeć" wniebogłosy. Chinka nagrała wszystko na telefon, a film stał się prawdziwym hitem sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zachwyceni wideo

Jak w każdym przypadku, humorystyczne nagranie zwierzaka prędzej czy później musiało trafić na platformę YouTube. Internauci są zachwyceni takim zachowaniem zwierzaka i uważają, że wykazał się wielką empatią i zrozumieniem względem synka swojej właścicielki. Dużo osób zwraca też uwagę na to, że piesek poprzez swoje skomlenie przynajmniej na chwilę uspokajał dziecko.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Najzabawniejsze wideo w sieci, jakie widziałam od dawna. Kiedy mały podrośnie, on i piesek będą w przyszłości najlepszymi przyjaciółmi - napisała jedna z internautek pod klipem wideo.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

źródło: YouTube

Następny artykuł