Niewidomy pies po operacji w końcu zobaczył swoją rodzinę. Ale jego reakcji nikt nie mógł przewidzieć, wszystko nagrali

Niewidomy pies po operacji w końcu zobaczył swoją rodzinę. Ale jego reakcji nikt nie mógł przewidzieć, wszystko nagrali Źródło: YouTube / Benjamin May

Pies przez wiele lat pomagał innym, kiedy zachorował i stracił wzrok, bliscy zwierzaka zdecydowali o operacji Do internetu trafiło nagranie reakcji czworonoga na widok swojej rodziny. Tego nikt się nie spodziewał.

Pies stracił wzrok w wyniku choroby. Przez wiele lat był psem ratunkowym, rodzina postanowiła walczyć o jego zdrowie. Kamera zarejestrowała ich pierwsze spotkanie po operacji. Takiej reakcji zwierzaka nikt się nie spodziewał.

Pies stracił wzrok przez cukrzycę, chorobę wykryto w bardzo zaawansowanym stadium

Duffy przez wiele lat był psem ratowniczym. Dlatego kiedy zachorował na cukrzycę i jego wzrok się pogorszył, rodzina zapewniła mu najlepszą opiekę. Niestety, pomimo ustabilizowania choroby lekami, irlandzki terier całkowicie stracił wzrok. Zwierzak przeszedł poważną operację oczu w Veterinary Referral Center w Mavern w Pensylwanii. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem, a zwierzak odzyskał wzrok i powoli wracał do pełni sił.

Jego pierwsze po operacji spotkanie z rodziną zarejestrowała kamera, a film został udostępniony na portalu YouTube. Widać na nim, jak zwierzę wchodzi do pokoju pełnego ludzi. Pies ma na sobie kołnierz ochronny.

Pies zareagował na widok rodziny we wzruszający dla nich sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy tylko otwierają się drzwi zwierzak od razu rozpoznaje swoją rodzinę i podbiega do jej członków, by się z nimi przywitać, i wydaje przy tym mnóstwo radosnych pisków. Jego bliscy są bardzo szczęśliwi, że ich pupil wraca do zdrowia. Nie spodziewali się tak żywej reakcji zwierzaka. Dzięki temu zrozumieli, że operacja całkowicie się powiodła, a Duffy odzyskał utracony wzrok. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

Nagranie ze wzruszającego powitania roztopiło serca wielu użytkowników internetu. Niezwykłe wideo obejrzano już ponad 15 milionów razy. Internauci cieszą się razem z rodziną Duffy'ego jego powrotem do zdrowia. Przez wiele lat pomagał innym, więc i do niego uśmiechnęło się szczęście.


YouTube / Benjamin May

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: YouTube

Następny artykuł