Pies zawsze przychodził po swojego pana na dworzec kolejowy. Pewnego dnia nie wrócił, a to co zrobił zwierzak rozdziera serca

Pies zawsze przychodził po swojego pana na dworzec kolejowy. Pewnego dnia nie wrócił, a to co zrobił zwierzak rozdziera serca Źródło: wikipedia

Pies każdego dnia odbierał swojego ukochanego właściciela z dworca kolejowego. Niestety przyszedł dzień, w którym na peronie nie znalazł nikogo. Reakcja psiaka na nieobecność mężczyzny jest niesamowicie wzruszająca i rozrywa wszystkie serca.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzęta te są najbardziej lojalne i oddane swoim opiekunom, a skala ich miłości do ludzi jest nie do opisania. Historia tego psiaka wzrusza do łez. Jest to przykład niezwykłej relacji, jaka może się zajść między człowiekiem a psem. 

Każdego dnia pies odbierał mężczyznę z dworca kolejowego

Hachikō były psem profesora Hidesaburō Ueno. Czworonożny przyjaciel był tak przywiązany do swojego opiekuna, że codziennie odprowadzał go na pociąg do pracy i odbierał, gdy mężczyzna wracał. W całym mieście wszyscy wiedzieli, że pies będzie obecny na peronie o danej godzinie. 

Pies Hachikō to przedstawiciel rasy akita, która jest jedną z najbardziej oddanych ras. Jej przedstawiciele cechują się ogromnym przywiązaniem do swoich opiekunów, często nie są w stanie pozostać na czas ich nieobecności z innymi osobami czy w hoteliku dla zwierząt. Cierpią na niezwykle głęboki lęk separacyjny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pewnego dnia pies czekał na swojego opiekuna na stacji kolejowej, ale nie wiedział, że podczas jednego z wykładów Ueno zmarł na zawał. Minęła wyznaczona godzina, pociąg przyjechał, ale opiekun Hachikō nie wracał. Psiak cały czas czekał, aż mężczyzna wróci. Niestety, nigdy do tego nie doszło.

Pies Hachikō po śmierci swojego ukochanego opiekuna

Pomimo tego, że mężczyzna zmarł, pies dzień w dzień pojawiał się na stacji kolejowej, czekając na niego. Ludzie, którzy go mijali, nie znając jego historii, myśleli, że jest bezdomny. Dokarmiali go i dbali, by zawsze miał świeżą wodę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Pies przychodził na stacje kolejową przez 10 lat, dopóki sam nie odszedł z tego świata. W miejscu, w którym wyczekiwał powrotu swojego opiekuna, stanął jego pomnik, a historia najpiękniejszego oddania i wierności przekazywana jest wszystkim dzieciom w całym miasteczku. Szczątki Hachikō są w grobie razem z jego ukochanym opiekunem. Teraz, po śmierci, pies w końcu się doczekał i znowu są razem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: facebook

Następny artykuł