Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler Źródło: Facebook

Pies bohaterem. Agresywne psy zaatakowały 8-latkę. Ogromny rottweiler z Pabianic popisał się bohaterską postawą i w pojedynkę poradził sobie z dwoma ogromnymi psami, które chciały wyrządzić krzywdę dziewczynce i jej małej suczce.

Psy zaatakowały, dzięki czemu inny miał okazję stać się prawdziwą lokalną gwiazdą. Pies popisał się nie lada odwagą i zdyscyplinowaniem, zaciekle broniąc swoich właścicieli. W pewnym momencie sytuacja była naprawdę niebezpieczna, ale na szczęście matka 8-latki mogła polegać na swoim oddanym towarzyszu.

Chwile grozy podczas spaceru. Nagle rzuciły się na nich dwa agresywne psy

Pies wabiący się Odie to rottweiler - rasa znana z niebywałej siły. Ten gatunek czworonoga często towarzyszył filmowym gangsterom i czarnym charakterom, co przydaje im złej sławy. W rzeczywistości dobrze wychowany rottweiler potrafi być towarzyszem i obrońcą rodziny, o czym napisała też właścicielka psa, opisując swoją niecodzienną historię z Odiem.

Właścicielka Rottweilera pewnego dnia była na spacerze razem ze swoją 8-letnią córką i drugim psem - niedużą suczką rasy boston terrier, wabiącą się Koko. Nagle zostali zaatakowani przez dwa duże psy, które wybiegły z lokalnej posesji, na której ktoś nie domknął bramy. Agresywne zwierzaki rzuciły się na 8-latkę oraz na mniejszego zwierzaka, łapiąc go za kark.

Pies uratował 8-latkę i małą suczkę. Bohaterska postawa rottweilera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Krzyknęłam do Odiego „bierz go” i spuściłam ze smyczy. Odie doskonale wiedział, co robić. Mogłam spokojnie zająć się dzieckiem i Koko, a on robił co należy - opowiadała właścicielka rottweilera.

Odie się spisał, bo samą postawą wystraszył jednego z psów. Z drugim musiał się poszarpać, w efekcie czego doznał lekkich ran łapy. Na szczęście nie było to nic poważnego i po kuracji u weterynarza zwierzak dochodzi już do siebie. Chwilę po zdarzeniu właścicielka wezwała policję

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''
2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Sprawa została opisana przez pabianickie media, a Odie został lokalnym bohaterem. Ten rottweiler jest najlepszym dowodem na to, że nawet rasy, które mają złą sławę, przy odpowiednim wychowaniu są w stanie odwdzięczyć się lojalnością i chęcią niesienia pomocy swoim właścicielom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł