Pies przez kilka miesięcy mieszkał u opiekunki. Niespodziewanie zjawił się jego właściciel, a zwierzak oszalał

Pies przez kilka miesięcy mieszkał u opiekunki. Niespodziewanie zjawił się jego właściciel, a zwierzak oszalał

Pies jest zwierzęciem, które bardzo szybko przywiązuje się do swojego właściciela i bez jego obecności czuje się niepewnie. To zwierzę całkowicie oszalało, kiedy niespodziewanie ujrzało swojego pana po kilkumiesięcznym pobycie u opiekunki.

Pies bardzo szybko przywiązuje się do swojego właściciela i zwykle źle znosi rozłąkę z nim. To zwierzę oszalało, gdy po długim pobycie u opiekunki zobaczyło swojego ukochanego pana. Taki wybuch psiej radości może wzruszyć każdego. 

Pies tęsknił za swoim panem 

Pies zwykle czuje się dość niepewnie pod nieobecność właściciela. Czasami zdarzają się sytuacje, w których człowiek musi pilnie wyjechać i nie może zabrać ze sobą swojego pupila. W takich awaryjnych przypadkach najczęściej znajduje mu się miejsce w specjalistycznych placówkach albo oddaje pod opiekę zaufanej osoby. 

Owczarek niemiecki Freya trafił w ten sposób na kilka miesięcy do opiekunki. Pies najwidoczniej bardzo tęsknił za swoim panem, bo wpadł w szaleńczą radość, gdy po długiej rozłące mógł spotkać się ze swoim właścicielem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Psia radość 

Relacja między zwierzęciem a człowiekiem potrafi być czymś całkowicie wyjątkowym. Pies, któremu zapewniona jest dobra opieka, często jest niezwykle oddanym kompanem dla właściciela. Pan tego owczarka niemieckiego postanowił zrobić niespodziankę swojemu pupilowi i po kilku miesiącach nieobecności zjawił się w domu opiekunki zwierzęcia. 

Gdy Freya ujrzała swojego właściciela oszalała z radości. Zaczęła skakać na niego, lizać mu twarz i prezentować wszelkiego rodzaju psie czułości, żeby pokazać jak bardzo tęskniła za swoim panem. Na początku wydawała się być zaskoczona zaistniałą sytuacją, a później nie była w stanie pohamować rozradowania. Nieustannie merdała ogonem na znak swojej ekscytacji. 

Dzisiaj grzeje: 1.Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować 

Właściciel z pewnością również był zachwycony powrotem do ukochanego czworonoga. Reakcja psa musiała być dla niego źródłem wzruszenia. Takie przywitanie świadczy o tym, że Freya bardzo kocha swojego pana i to własnie z nim czuje się najlepiej. Nagranie dokumentujące ten moment zmiękczy serce każdego. Jeżeli ktoś chciałby doświadczyć takiej bezinteresownej i wiernej miłości, powinien pomyśleć nad przygarnięciem psa. Zwierzęta w świetny sposób uczą ludzi jak wyrażać emocje.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Youtube

Następny artykuł