Wrócili do domu i zastali wszędzie mnóstwo krwi. Po chwili zdali sobie sprawę, co zrobił ich pies

Wrócili do domu i zastali wszędzie mnóstwo krwi. Po chwili zdali sobie sprawę, co zrobił ich pies Źródło: Screen/Lolmania

Pies rodziny stał się bohaterem tajemniczego wydarzenia, do którego doszło w ich domu. Gdy domownicy wrócili zastali mnóstwo krwi w pomieszczeniach. Dopiero później zorientowali się, że za wszystkim stoi ich czworonóg.

Pies okazał się bohaterem pewnej tajemniczej sytuacji. Po powrocie do domu właściciele zwierzęcia zauważyli mnóstwo krwi w pomieszczeniach. Opiekunowie czworonoga dopiero po jakimś czasie zrozumieli co zrobił ich pupil. 

Pies obrońcą domu

Pies okazał się idealnym obrońcą domu. Wszystko wskazuje na to, że rodzinę Murrina zaatakowali włamywacze. Ze szczegółami zaplanowali swoją akcję, ale ewidentnie zapomnieli o jednym ważnym szczególe. Pod nieobecność właścicieli ich dobytku strzegł owczarek niemiecki, Oden. 

Gdy Tristan James Murrino wraz z resztą familii wrócili do domu zastał tam sceny jak z horroru. Na podłodze było mnóstwo krwi, która pochodziła z niewiadomego źródła. Później okazało się, że za ten swoisty bałagan odpowiedzialny jest Oden. To on uchronił rodzinę przed napadem intruzów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdecydowana reakcja Odena

Oden, który na co dzień jest przyjaznym i łagodnym psem, w sytuacji zagrożenia zachował się tak, jak przystało na prawdziwego drapieżnika. Stanął w obronie dobytku swoich właścicieli i nie pozwolił włamywaczom na rabunek.

Ze zdjęć można wywnioskować, że złodzieje doznali bardzo poważnych obrażeń. Dom państwa Murrina wypełniony był plamami krwi. Również na ścianach widać było czerwone ślady. 

- Kiedy tylko wróciliśmy do domu, zauważyliśmy, że coś jest nie tak. Gdy weszliśmy do środka, okazało się, że na podłodze znajdują się rozbryzgi krwi. Idąc na piętro, zdaliśmy sobie sprawę, że lejąca się krew ułożyła się w szlak, prowadzący do wyjścia, jakby pospiesznie. Myślę, że pies wykonał swoją pracę. Wiedział, że żadnego z właścicieli nie ma w domu i nikt inny nie powinien w nim przebywać, a na pewno rozglądać się i szukać nie wiadomo czego… Pies musiał temu zaradzić -powiedział z dumą właściciel czworonoga, kiedy zorientował się co właściwie zaszło w jego domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce
2. Ujawniono, jak mieszka Krzysztof Rutkowski. Wnętrza jego posiadłości wyglądają jak z pałacu

Reakcja Odena była na tyle skuteczna, że z domostwa nie ukradziono ani jednego przedmiotu. Policja rozpoczęła już dochodzenie w tej sprawie. Funkcjonariusze podejrzewają, że włamywacze po niefortunnej akcji musieli udać się na pogotowie ratunkowe w celu zatamowania krwawienia. 

Źródło: Screen/Lolmania

Najlepsze newsy dnia:

  1. Facebook pozbywa się podstawowej funkcji. Użytkowników czeka REWOLUCJA
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu