Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało

Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com PennLive.com

Pies nagle poderwał się i ruszył w kierunku małego chłopca, który przebywał pod opieką babci. Kobieta musiała natychmiast zareagować, wszystko zarejestrowała kamera. Film trafił do sieci i szybko stał się hitem, a internauci na całym świecie przecierają oczy ze zdumienia.

Pies rasy owczarek niemiecki nagle poderwał się i gwałtownie ruszył w kierunku malutkiego dziecka. Babcia chłopca musiała natychmiast zareagować, a wszystko zostało nagrane przez kamerę. Film trafił do sieci i szybko obiegł cały świat, internauci są zaskoczeni.

Pies należał do babci chłopca, kobieta nie spodziewała się takiej reakcji pupila

Nie wszystkie psy dobrze dogadują się z dziećmi, niektóre za nimi nie przepadają, którzy uwielbiają zaczepiać puchatych kolegów. Zdenerwowany lub zirytowany czworonóg może stanowić spore zagrożenie dla nieświadomych konsekwencji swojego zachowania maluchów.

Kimberly Young-Kauffman opiekowała się swoim kilkumiesięcznym wnukiem, Leo. Kobieta jest właścicielką dużego owczarka niemieckiego o imieniu Zeus. Kiedy babcia zobaczyła, co jej pupil robi z małym chłopcem, natychmiast wyciągnęła telefon komórkowy i wszystko nagrała. Reakcja zwierzaka na dziecko jest zaskakująca.

Pies rzucił się gwałtownie w kierunku dziecka. Kiedy chłopiec zrobił to samo, zwierzak uciekł

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zeus należy do drugiej grupy psów i wprost uwielbia małe dzieci. Na nagraniu widać, jak zwierzak spokojnie bawi się z chłopcem i wcale nie zamierza zrobić mu krzywdy, jednak w pewnym momencie ogromny pies podrywa się gwałtownie i pędzi w stronę raczkującego dziecka, budząc grozę u swojej właścicielki. Na szczęście szybko okazuje się, że to tylko kolejny element zabawy. Kiedy chłopiec rusza mu na spotkanie, pies szybko zawraca i ucieka. Taka zabawa w "ganianego" trwa dłuższą chwilę i widać, że zarówno dziecku, jak i potężnemu czworonogowi sprawia ogromną frajdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdzono zakażenie w TVP. Telewizja wydała specjalny komunikat

2. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają

3. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
 

Film z niesamowitej zabawy owczarka z dzieckiem trafił do sieci, a internauci z całego świata są nim zachwyceni. Użytkownicy platformy YouTube, gdzie opublikowano nagranie, zostawili pod nim wiele komentarzy. Zgodnie twierdzą, że Zeus to cudowny i bardzo mądry zwierzak, a ich wspólna zabawa ich rozczuliła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile
  2. Czy Twój pies jest buntownikiem? Naukowcy już wiedzą, dlaczego pupile stroją fochy
  3. Ludzie rzucili się na siebie. Goście chrzcin pobili się z gośćmi poprawin weselnych
  4. Sanepid alarmuje. Zakażony ksiądz rozdawał komunię, wierni poszukiwani
  5. Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News