pies zdjęcie zagadka
Instagram.com andrewknapp
Joanna Szwalikowska - 3 Stycznia 2021

Na zdjęciu ukrywa się pies. Zaledwie 10% internautów potrafi go znaleźć w mniej niż 15 sekund

Na zdjęciu, które zostało zamieszczone powyżej, ukrywa się pies. Większość osób nie jest w stanie odnaleźć go w czasie krótszym niż 15 sekund. Fotografia jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Internauci z wielką chęcią podejmują się każdej kolejnej zagadki z udziałem uroczego czworonoga.

Pies z fragmentu zdjęcia zamieszczonego powyżej ma na imię Momo. Jego właścicielem jest fotograf Andrew Knapp, który regularnie dzieli się w sieci zdjęciami swojego ukochanego zwierzaka. Internauci pokochali te zagadki, dzięki czemu cieszą się one w sieci niesamowitą popularnością.

Na zdjęciu ukrywa się pies Momo. Jesteś w stanie go odnaleźć?

Autorem opublikowanego zdjęcia jest Andrew Knapp, właściciel uroczego psiaka o imieniu Momo, który zasłynął w sieci swoimi umiejętnościami ukrywania się. Andrew jest fotografem, ale również podróżnikiem, który chętnie wyrusza na kolejne wyprawy ze swoim pupilem.

Momo wręcz uwielbia ukrywanie się w przeróżnych miejscach. Jego właściciel z wielką pasją fotografuje natomiast wyczyny psiaka, dzieląc się zdjęciami z internautami w sieci. Najczęściej umieszcza je na swoim profilu na Instagramie.

Fotografie zazwyczaj opatrzone są podpisem „Znajdź Momo”. Zdobyły one już na tyle ogromną popularność, że fotograf stworzył specjalne albumy, które można zakupić w sieci.

Polska zawodniczka nie żyje. 23-latka zmarła zaraz po Sylwestrze, tragiczne informacjePolska zawodniczka nie żyje. 23-latka zmarła zaraz po Sylwestrze, tragiczne informacjeCzytaj dalej

Andrew Knapp prowadzi stronę internetową, gdzie znajdują się między innymi takie produkty jak albumy z licznych przygód podróżniczych fotografa oraz jego psa Momo. Fani Europy mogą np. zakupić album, w którym udokumentowano ich wspólną wycieczkę po tym kontynencie.

Ta dwójka z pewnością nie może narzekać na nudne życie. Właściciel realizuje swoje pasje, podróżując po całym świecie i fotografując rozmaite miejsca, na tle których z wielką chęcią pozuje Momo. Niedawno artyście udało się odnaleźć archiwalne zdjęcie, które przywołało mnóstwo wspomnień.

- Uwielbiam przeglądać archiwa i znajdować zdjęcia, o których zapomniałem - pisał fotograf pod opublikowanym zdjęciem. Momo pozuje na tle jednej z francuskich restauracji. Klimatyczna knajpa zdecydowanie przyciąga wzrok i sprawia, że ma się ochotę po prostu zatrzymać na ulicy i patrzeć na ten wspaniały budynek.

Zadaniem internautów jest odnalezienie psiaka na zdjęciu, co jest nie lada wyzwaniem. Bardzo niewielu osobom udaje się dokonanie tego w czasie krótszym niż 15 sekund. Zdecydowanie przyda się tutaj wzrok niczym u sokoła.

Jeśli do tej pory nie udało wam się odnaleźć Momo na zdjęciu, poniżej znajduje się zdjęcie z rozwiązaniem zagadki. Trzeba przyznać, że ten psiak wie, gdzie się ukryć, aby nazbyt nie ułatwiać zadania.

 Pies zdjęcie

Źródło: Instagram.com andrewknapp

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News