Pies został sam na sam z noworodkiem. Reakcja zwierzaka wyciska wszystkie łzy, wszystko nagrała ukryta kamera

Pies został sam na sam z noworodkiem. Reakcja zwierzaka wyciska wszystkie łzy, wszystko nagrała ukryta kamera Źródło: twitter.com 9GAG

Pies nie od dziś nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka - powiedzenie wcale nie zostało wyssane z palca. Idealnym potwierdzeniem jest nagranie, które zostało opublikowane przez rodziców noworodka. Pokazali, jak zachował się ich czworonóg, gdy został sam na sam z płaczącym dzieckiem.

Pies pokazał, że idealnie nadaje się na nianię dla małego dziecka. Na wideo dokładnie widać, co wymyślił zwierzak chcąc uspokoić noworodka, na którego nie działał nawet miękki, bujany fotelik.

Dziecko nie mogło przestać płakać

Filmik umieszczony przez profil "9GAG" na Twitterze bije rekordy popularności. Na nagraniu widać psa rady shiba inu oraz płaczącego noworodka. Rodzice umieścili dziecko w specjalnym, bujanym foteliku, aby nieco ukoić łzy malucha. Noworodka bacznie obserwuje pies siedzący tuż przy kołysce, który jest zaniepokojony sytuacją.

W pewnym momencie czworonóg postanawia zareagować. Podchodzi do kołyski opierając się o nią przednimi łapami i ustawia się tak, aby dziecko doskonale widziało jego pysk. Już teraz widać, że maluch zaczyna się uspokajać.

Pies okazał się niesamowicie czułym opiekunem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie z opieki shiby inu nad dzieckiem można obejrzeć poniżej tekstu. Nie da się nie uśmiechnąć, kiedy widzi się kolejne poczynania psa. Czworonóg zaczyna lizać dziecko po ręce, stara się pokazać, że jest bezpieczne, kochane i nic mu nie grozi. Robi to z niesamowitą czułością, każdy chciałby mieć taką nianię.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Fatalna informacja dla posiadaczy kont w bankach. Zacznie się po wakacjach, lepiej się przygotować
3. Poznali szczeniaka z gepardem. Pracownicy zoo na długo zapamiętają swoją decyzję

- Przepiękny filmik! Niedawno zostałam szczęśliwą mamą i myślę nad adoptowaniem psa. Od mojej koleżanki słyszałam ze shiby to idealne pupile dla dzieci, są opiekuńcze i ostrożne z nimi. Ten filmik przekonał mnie i jednocześnie wzruszył - napisała zachwycona internautka.

- Mam shibę i potwierdzam. Piesio bawi się z chrześniakiem cały czas! Dziecko się nie nudzi, a Indigo jest zadowolony! Zawsze wywołuje uśmiech na twarzy rodziny - rozpływała się kolejna osoba.

- Nigdy nie podejrzewałam, że niektóre psy lepiej zajmują się dzieckiem niż rodzice. Nie jestem fanką psów, ale ten filmik ociepla ich wizerunek - skomentowała dotychczasowa miłośniczka kotów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
  2. Golden retriever koniecznie chciał być pogłaskany po głowie. Nie wiedział, że przeszkadza panu w pracy
  3. Kamery nagrały wszystko. Lampart zaatakował spokojnie śpiącego psa
  4. Nie było innego wyjścia. Zapadła decyzja o zamknięciu, niebezpieczeństwo było zbyt duże
  5. Po latach wyszła na jaw prawda o małżeństwie Marii Czubaszek. Łzy same lecą z oczu
  6. Wszedł na scenę, a jury go wyśmiało. Chwilę później gorzko pożałowali, nie mieli pojęcia, co się wydarzy
  7. Porzucili niepełnosprawnego psa dwa razy w ciągu tego samego dnia. Dramatyczne nagranie, jak mogli?
  8. Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskie
  9. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość

Źródło: Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News