Na zdjęciu ukrył się pies. Tylko 1 na 10 osób potrafi go znaleźć szybciej, niż w 15 sekund

Na zdjęciu ukrył się pies. Tylko 1 na 10 osób potrafi go znaleźć szybciej, niż w 15 sekund Źródło: Instagram.com andrewknapp

Pies sprytnie ukrył się na zdjęciu, które jego właściciel udostępnił w sieci. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie odnaleźć czworonoga na fotografii w mniej niż 15 sekund.

Pies znalazł naprawdę dobrą kryjówkę. Trudno go dostrzec na fotografii, którą właściciel czworonoga umieścił w swoich mediach społecznościowych. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby są w stanie znaleźć zwierzaka na zdjęciu w mniej niż 15 sekund.

Pies ukrył się na zdjęciu

Andrew Knapp jest znanym fotografem, a także właścicielem psa o imieniu Momo, który towarzyszy mu m.in. w podróżach niemal po całym świecie. Mężczyzna często fotografuje swojego czworonoga, a zdjęcia zamieszcza w mediach społecznościowych. Niedawno udostępnił fotografię zrobiona w miejscowości Baja w Meksyku. Jego pupil dobrze ukrył się na zdjęciu, naprawdę ciężko go dostrzec.

Fotografia przedstawia kolorowa meksykańską ulicę oraz jej charakterystyczną lokalną zabudowę. Na zdjęciu znajduje się również Momo, jednak na pierwszy rzut oka bardzo ciężko go dostrzec. Niewiele osób jest w stanie od razu zauważyć zwierzaka, reszta potrzebuje dłuższej chwili, by zlokalizować go na fotografii.

Pies nazywa się Momo, jego właściciel jest fotografem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawdź, czy znajdujesz się wśród tych osób, które potrafią dostrzec zwierzaka w mniej niż 15 sekund. Do wspólnych poszukiwań możesz zaprosić również przyjaciół lub kogoś z rodziny. Być może element rywalizacji sprawi, że szybciej uda ci się zlokalizować Momo. Jeśli jednak masz problemy z odnalezieniem zwierzaka, poniżej znajdziesz rozwiązanie tej zagadki.

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne
2. Nie żyje ekspedientka zakażona koronawirusem. Sanepid szuka klientów

Andrew Knapp na swoim Instagramie regularnie publikuje zagadkowe fotografie i prosi internautów o odnalezienie na nich jego ukochanego psa. Jeśli lubisz takie zadania, koniecznie sprawdź również inne zagadki opublikowane na naszej stronie. Niedawno wspólnie poszukiwaliśmy ukrytej wśród zimowego krajobrazu pantery śnieżnej. Mało kto jest w stanie ją zlokalizować bez podpowiedzi.


Instagram.com andrewknapp

Najlepsze newsy dnia:

  1. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  2. Robert Lewandowski coraz bliższy końca kariery? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje zasłużony działacz "Solidarności"
  4. Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć
  5. Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii
  6. Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News