Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii

Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii Źródło: Pixabay.com skeeze

Pies rzucił się na śpiące siostry, matka dziewczynek nie mogła nic zrobić chociaż natychmiast ruszyła na pomoc dzieciom. Kobieta urodziła bliźniaczki miesiąc wcześniej, rodzinna tragedia wstrząsnęła lokalną społecznością.

Pies został z dziećmi sam w pokoju, nagle rzucił się na śpiące dziewczynki. Zaalarmowana matka dzieci natychmiast pospieszyła z pomocą, było jednak za późno. Informacje o okropnej tragedii obiegły media, ciężko uwierzyć w to, co spotkało tę rodzinę.

Pies zaatakował śpiące dziewczynki

Do wstrząsającej tragedii doszło w miejscowości Piripa w stanie Bahia w Brazylii. Bliźniaczki Anne oraz Analu przyszły na świat zaledwie niecały miesiąc temu, ich mama, Elaine Novais, była bardzo szczęśliwa. Kobieta nie spodziewała się, że w ich własnym domu czeka na nie śmiertelne niebezpieczeństwo. Gdy tylko zostawiła je na chwile same, doszło do okropnej tragedii.

Anne i Analu spokojnie spały, nagle rzucił się na nie pies należący do rodziny. Pupil wykorzystał moment, kiedy został z dziećmi sam na sam i zaatakował nowo narodzone dziewczynki. Przerażona Elaine Novais natychmiast pospieszyła z pomocą dzieciom i starała się ze wszystkich sił odciągnąć od nich agresywnego czworonoga, było już jednak za późno.

Pies zagryzł dziewczynki na śmierć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta szarpała się z psem, a kiedy w końcu udało jej się oderwać go od córek, natychmiast udzieliła dzieciom pierwszej pomocy i wezwała pogotowie. Niestety, obrażenia dziewczynek były bardzo poważne, a lekarze nie zdołali uratować im życia. Jedna z nich została uznana za zmarłą tuż po przyjeździe do szpitala miejskiego im. Marii Pedreiry Barbosy, zgon drugiej z córek kobiety potwierdzono niecałą dobę później.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2.Nagrano moment, gdy pies pierwszy raz został pogłaskany. Wcześniej ręka kojarzyła mu się z bólem i cierpieniem

Lokalna policja wszczęła dochodzenie w sprawie tragicznej śmierci bliźniaczek. Na razie nie wiadomo, co stało się z czworonożnym pupilem rodziny.

– Rodzina poświęcała mu dużo mniej czasu i uwagi i to mogło wywołać u niego zazdrość. Kiedy został z dziećmi sam na sam, rzucił się na nie - ujawnił krewny matki bliźniaczek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje najstarszy kot na świecie. Dożył imponującego wieku
  2. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać
  3. Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają
  4. Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła
  5. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News