Na mrozie przywiązała psa do słupa i odeszła. Po chwili ludzie zaczęli jej gratulować

Na mrozie przywiązała psa do słupa i odeszła. Po chwili ludzie zaczęli jej gratulować Źródło: Kristina Hollie

Pies, który niespodziewanie stał się bohaterem bardzo popularnych w sieci zdjęć, wybrał się ze swoją właścicielką na spacer na pocztę. Kobieta nie mogła zabrać zwierzaka do środka, więc przywiązała go do pobliskiego drzewa. Świadkowie sytuacji nie byli nią zadowoleni, jednak po chwili zaczęli gratulować opiekunce czworonoga.

Pies towarzyszył opiekunce w niedalekim spacerze na pocztę. Gdy kobieta dotarła na miejsce, okazało się, że nie może wejść do budynku ze swym czworonogiem. Postanowiła jednak nie wracać do domu, tylko przywiązać zwierzaka do pobliskiego drzewa. To początkowo oburzyło świadków zdarzenia, którzy już po chwili byli jednak naprawdę zdumieni.

Pies stał się bohaterem poruszającej historii

Właścicielka psiaka zauważyła, że zaczął drżeć z zimna. Aby mu pomóc, zdjęła swoją kurtkę i dokładnie go nią owinęła. Później zapięła także zamek, aby okrycie się nie zsunęło oraz mogło skutecznie chronić pieska przed mrozem i wiatrem. Po wszystkim zostawiła pieska i czym prędzej ruszyła w kierunku poczty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu świadków było naprawdę poruszonych zachowaniem właścicielki, która pospiesznie weszła do budynku. Nie chciała bowiem, aby psiak musiał długo na nią czekać. Wcześniej zdążyła jednak jeszcze zamienić kilka słów z kobietą, która przyglądała się całej sytuacji z pobliskiego przystanku autobusowego.

- Gdy tylko odeszła od psiaka i przechodziła tuż obok mnie, powiedziałam jej, że to, co zrobiła było niezwykle urocze i odpowiedzialne. Ona odpowiedziała tylko, że dziękuje i że nie chce, aby jej pies zmarzł - zdradziła w rozmowie z mediami kobieta, która byłą świadkiem zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach
2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Fotografie stały się hitem wśród miłośników zwierząt

Zdjęcia psiaka oczekującego w kurtce właścicielki na jej powrót znalazły się w internecie i - jak można się domyślić - błyskawicznie wzbudziły zainteresowanie użytkowników. Internauci nie kryją swojego wzruszenia. Zdjęcia obiegły media społecznościowe i wciąż zdobywają sobie popularność. Możecie zobaczyć je poniżej:


Zdjęcia: Kristina Hollie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie
  4. W chlebie, który kupujesz jest ten składnik? Robi się go z ludzkich włosów
  5. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby

Źródło: Kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News