Ile psów widzisz? Liczba, jaką zobaczysz, pokazuje Twój wiek mentalny

Ile psów widzisz? Liczba, jaką zobaczysz, pokazuje Twój wiek mentalny Źródło: Genialne.pl

Pies na tym obrazku pomoże ci ustalić swój wiek mentalny. Sprawdź, ile zwierzaków widzisz i co oznacza wynik tego psychotestu. Możesz być naprawdę zaskoczony jego rezultatami.

Pies, którego zauważysz na tym biało-czarnym obrazku, może wiele o tobie powiedzieć. Ile zwierzaków uda ci się dostrzec? Sprawdź, aby dowiedzieć się, jaki jest twój wiek mentalny. Grafikę znajdziesz na samym dole tekstu.

Pies na obrazku wskaże twój wiek mentalny

Znalazłeś 4 psy? To oznacza, że twój wiek mentalny to od 20 do 25 lat. Jesteś więc osobą młodą, pomysłową, aktywną i niezwykle twórczą. Nie przepadasz już za głośnymi miejscami i dużym zamieszaniem, jednak wciąż z radością odkrywasz nowe pasje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeżeli udało ci się na obrazku odnaleźć 5 psiaków, masz mentalnie od 25 do 30 lat. Stawiasz na proste rozwiązania, nie lubisz ryzykownych decyzji i niespodziewanych komplikacji oraz wyzwań. Stabilizacja przynosi ci szczęście w większości, czy nawet wszystkich aspektach życia.

6 psiaków oznacza mentalny wiek od 30 do 40 lat. Do życia podchodzisz w nieco staroświecki, ale bardzo realistyczny sposób. Twardo stąpasz po ziemi, jednak wobec przyjaciół i rodziny pozostajesz wrażliwy i kochający. Czujesz się odpowiedzialny za bliskich, dlatego też dbasz o nich i starasz dobrze doradzać. Wiedziesz spokojne życie, które bardzo lubisz.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć
2. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem 

Jeżeli zobaczyłeś aż 7 psów, możesz być zaskoczony, gdyż twój wiek umysłowy to od 10 do 20 lat - jesteś jak nastolatek! Pozostajesz więc nieco naiwny, jednak bardzo pomocny i otwarty na innych ludzi. Zadajesz dużo pytań, poszukujesz nowych pasji i swojej drogi. Zawsze można jednak na ciebie liczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

Źródło: Genialne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News