Pies zgubił się w Sylwestra, obcy znaleźli go w pociągu. Właściciele pilnie poszukiwani

Pies zgubił się w Sylwestra, obcy znaleźli go w pociągu. Właściciele pilnie poszukiwani Źródło: Facebook

Pies, który został znaleziony przez jednego z pasażerów w pociągu, spędził sylwestrową noc w jego domu. W sieci wciąż trwają jednak poszukiwania właścicieli czworonoga. Wciąż nie wiadomo, gdzie oraz w jaki sposób zwierzak dostał się do pociągu.

Pies samotnie podróżował pociągiem relacji Gliwice-Częstochowa w sylwestrowy wieczór. Pasażerowie zauważyli go na drugiej stacji trasy, w Zabrzu. Nie wiadomo jednak, czy to właśnie tam wszedł do środka lub został do niego wepchnięty. Być może czworonóg znalazł się w pociągu już w Gliwicach, jak wynika z relacji części świadków.

Pies jechał pociągiem bez opiekuna w sylwestrowy wieczór

Zwierzę miało od początku sprawiać personelowi problemy, dlatego też bezskutecznie próbowano "wysadzić" je na którejś z kolejnych stacji. Ostatecznie w sprawie zainterweniował więc jeden z pasażerów, który dał psu wodę i nieco się nim zaopiekował. Gdy wysiadał, czworonóg poszedł za nim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Brat ofiarował mu nocleg w Sylwestra, bo poszedł za nim jak za swoim... Cichy, ciepły kąt w huczną, fajerwerkową noc, ale pewnie tęskni za prawdziwym właścicielem - przekazała za pośrednictwem Facebooka siostra mężczyzny, który znalazł psiaka.

Wciąż nie wiadomo, kim jest opiekun znalezionego psiaka

W sieci trwają poszukiwania właścicieli zwierzaka. Obecny opiekun oraz jego siostra starają się ustalić, jak pies znalazł się w pociągu całkowicie sam i dlaczego do tego doszło. Czworonóg mógł wbiec do środka ze strachu przed fajerwerkami lub uciec właścicielom, jednak niewykluczone, że ktoś niestety porzucił go po Świętach Bożego Narodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć
2. Dziwne zachowanie żony Sławomira. Widok, przez który fani oniemieli

Wpis pani Agnieszki został podany dalej już ponad 500 razy. Zaroiło się pod nim też od komentarzy osób, które zaangażowały się w poszukiwania opiekunów zwierzaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia
  4. Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład
  5. Maryla Rodowicz odwróciła się plecami i zawrzało. Publiczność nie dowierzała oczom

Źródła: o2, Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News