Pies przeszedł ciężką operację. Wybudził się, a jego przeszywającą reakcję na widok właściciela nagrała kamera

Pies przeszedł ciężką operację. Wybudził się, a jego przeszywającą reakcję na widok właściciela nagrała kamera Źródło: Pixabay / skeeze

Pies musiał przejść bardzo skomplikowaną operację. Jego życiu zagrażał guz umiejscowiony w czaszce. Kiedy zwierzak ponownie zobaczył swojego właściciela, zachował się w niezwykły sposób. Wszystko zostało nagrane.

Pies przeszedł skomplikowany zabieg usunięcia guza za uchem. Życie zwierzaka było poważnie zagrożone. Kiedy wybudził się ze śpiączki i wrócił do domu, jego opiekun był bardzo szczęśliwy. Kamera nagrała niezwykłą reakcję czworonoga na widok swojego pana.

Pies przeszedł trudną operację

U labradora o imieniu Jack Daniel zdiagnozowano guza, który znajdował się tuż przy uchu zwierzaka. Właściciel z wielkim strachem oddał czworonoga do szpitala, by przeszedł skomplikowaną operację. Choć zabieg był bardzo ryzykowny, nie było jednak innego sposobu, by uratować mu życie. Mężczyzna z niecierpliwością oczekiwał informacji o stanie zdrowia swojego pupila. Weterynarze przekazali mu, że wszystko poszło dobrze, a zwierzak po krótkiej rehabilitacji wrócił do domu.

Spotkanie Jacka Daniela i jego właściciela zostało nagrane telefonem komórkowym. Zwierzak, gdy tylko zobaczył swojego ukochanego opiekuna, podszedł do niego i przytulił się do niego z całej siły. Na nagraniu widać, że masywny labrador usiadł pomiędzy nogami właściciela, oparł przednie łapy na jego ramionach i mocno się wtulił. Mężczyzna objął zwierzaka i zastygli w tej pozie na kilka minut.

Pies przytulił właściciela i nie chciał się ruszyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po długim czasie bezruchu, mężczyzna zaczął głaskać i całować swojego czworonoga, ten jednak nie zwalniał go z objęć, jakby bał się, że opiekun znów zniknie. Po ich reakcji widać, że oboje bardzo się kochają i mocno się za sobą stęsknili. Mężczyzna nie posiadał się z radości, że jego pupil wyzdrowiał. Delikatnie dotykał również okolic jego blizny za uchem, dając mu znać, że już teraz wszystko jest dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Film trafił do sieci i stał się hitem internetu. Niesamowicie wzruszające powitanie chorego zwierzęcia i jego opiekuna, podbiło serca wielu internautów. Ten pełen czułości moment na długo pozostanie w pamięci zarówno właściciela, jak i jego pupila.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Miejsce zamieszkania gwiazdora "Kiepskich" Żukowskiego przechodzi ludzkie pojęcie. Żona aktora może czuć się upokorzona
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News