Najsmutniejszy pies jechał samotnie autobusem. Finał jego historii kruszy serca

Najsmutniejszy pies jechał samotnie autobusem. Finał jego historii kruszy serca Źródło: Facebook/Gemma Louise Burton

Pies wsiadł do autobusu bez swoich opiekunów. Zwierzak usiadł na siedzeniu, a jego oczy były przepełnione smutkiem. Finał tej historii poruszy nawet najtwardsze serca.

Pies, który samotnie podróżował autobusem, wyglądał na bardzo smutnego. Jedna z pasażerek postanowiła zrobić mu zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych. Historia czworonoga wzruszyła wielu internautów.

Pies poruszył serca internautów

Internauci, którzy zobaczyli zdjęcie smutnego psa, zostali niezwykle poruszeni jego losem. Pasażerka, która podróżowała tym samym autobusem, zaniepokoiła się jego zachowaniem. To właśnie Gemma Louise Burton 16 października opublikowała w mediach społecznościowych jego zdjęcie i poprosiła o pomoc w ustaleniu właścicieli.

Internauci starali się pomóc odnaleźć właścicieli czworonoga

Post Gemmy został udostępniony 3,6 tys. razy, a prawie 400 użytkowników go skomentowało. Wiele osób starało się pomóc odnaleźć właścicieli czworonoga. Pies wyraźnie tęsknił za opiekunami i stąd też na pewno wynikało jego przygnębienie. Niestety, pomimo ogromnego zaangażowania internautów, nikt nie zgłosił się po zwierzaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies trafił do hodowli, gdzie nadano mu imię Olive. Chociaż Gemma do końca wierzyła, że właściciele zwierzaka się odnajdą i smutny pupil w końcu odzyska radość życia, to niestety tak się nie stało. Teraz wszyscy starają się znaleźć nowy dom dla Olive. Dzięki nagłośnieniu sprawy na pewno szybko uda się to zrobić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Był wielkim gwiazdorem seriali Polsatu, Marka Perepeczko kochały miliony. Dzisiaj jego grób wygląda tak, że trudno powstrzymać łzy

Butron poinformowała media, że pies nie został wypuszczony z autobusu w obawie, że zostanie potrącony przez samochód. W ten sposób Olive trafiła do hodowli, w której czeka na nowych właścicieli. Gemmy przyznaje, że pies jest wspaniały i zasługuje na kochających i troskliwych opiekunów. Niestety poprzedni właściciele nie zagwarantowali psu należytej opieki.

źródło: Facebook/Gemma Louise Burton

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Mamy zdjęcia grobu Kory w Święto Zmarłych. Widok zapiera dech
  4. Odwiedziliśmy dzisiaj grób Zbigniewa Wodeckiego. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Byliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęcia

źródło: Wprost

Następny artykuł