Mąż nie wiedział, że żona nagrywa go po kryjomu. Myślał, że jest z pieskiem sam na sam

Mąż nie wiedział, że żona nagrywa go po kryjomu. Myślał, że jest z pieskiem sam na sam Źródło: youtube.com/Off Topics

Pies przebywał w towarzystwie jej męża sam na sam. Żona, po tym co zobaczyła na własne oczy, postanowiła nagrać przyłapaną na gorącym uczynku dwójkę. Teraz nagranie krąży po sieci i wywołuje ogromne emocje u internautów.

Pies miał zażyć jedynie chwili relaksu. Przy czworonogu cały czas znajdował się mąż kobiety. To ona po kryjomu zdecydowała się wyjąć telefon i nagrać dziwną scenę, jaką zastała w swoim własnym salonie. Internautom brakuje słów, by skomentować niecodzienne zachowanie jej męża.

Luis pracował w salonie dla zwierząt. Jest wyjątkowym właścicielem

Gabriela wraz z mężem Luisem mieszkają w Buenos Aires, gdzie wspólnie prowadzą salon dla zwierząt. Udostępniają klientom różne usługi: czesanie psów, ich mycie, pielęgnowanie pazurów czy strzyżenie sierści. Mieli wielu wiernych podopiecznych, którzy odwiedzali ich nadzwyczaj często. Wszystko przez ogromne serce Gabrieli i Luisa.

58-letni Luis Antonio Caballero odnalazł się w tym biznesie aż nadto - jego empatia, podejście i zrozumienie do czworonogów było znane w całej dzielnicy. Pewnego dnia żona Luisa postanowiła zrobić kilka rzeczy na zapleczu, dlatego spuściła z oczu męża oraz klienta, którym był zestresowany, mały, biały piesek. Wiedziała, że Luis zajmie się nim odpowiednio, ale nie sądziła, że posunie się do czegoś takiego.

Pies otrzymał zaproszenie do tańca - nie do odrzucenia

Mężczyzna był pewien, że jest ze zwierzakiem sam. Gdy ego ukochana po cichu wyjrzała przez drzwi, zobaczyła jak Luis próbuje oswoić psa z zaistniałą sytuacją w wyjątkowy sposób. Zwierzak bał się wanny i prysznica, a także niekomfortowo czuł się pod warstwą szamponu. Z tego powodu Luis złapał go za łapki i tańczył wraz z nim w rytm muzyki, jednocześnie myjąc sierść okrężnymi ruchami, by odwrócić uwagę zwierzaka. Pies z pewnością nie czuł się pozostawiony samemu sobie w nieprzyjemnej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wyszłam tylko na chwilę na zaplecze, aby zrobić herbatę. Gdy wróciłam, mój mąż już szalał z psem. Nie wiedział, że jestem w tym samym pomieszczeniu. Wzięłam telefon i zaczęłam nagrywać. Dla Was może to dziwne, ale u nas taki widok można spotkać na co dzień - skomentowała swoje wideo żona mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Co więcej, Luis nie tylko pomaga w salonie, ale po pracy bezinteresownie zajmuje się bezdomnymi i zaniedbanymi psami, a po czasie pomaga znaleźć im dom.

- To jest jego całe życie. Kocha zwierzęta najmocniej na świecie, a one go po prostu uwielbiają - dodała Gabriela. Poniżej można zobaczyć szaleństwa Luisa z psem.

Opublikowany przez kobietę filmik błyskawicznie obiega cały świat wywołując ogromne emocje wśród internautów. Wszyscy zanoszą się śmiechem i nie szczędzą pozytywnych komentarzy. 

 

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News