Na chwilę przed uśpieniem psa zadzwonił telefon weterynarza. Jego rozmowa złamie wam serca

Na chwilę przed uśpieniem psa zadzwonił telefon weterynarza. Jego rozmowa złamie wam serca Źródło: Screen/Youtube/Inside Edition

Pies to dla wielu osób członek rodziny, którego śmierć przeżywa się tak jak utratę kogoś bliskiego. Historia Argo jest doskonałym przykładem takiej wielkiej miłości. Zwierzę tuż przed uśpieniem zostało uhonorowane w wyjątkowy sposób.

Pies często traktowany jest jak najlepszy przyjaciel człowieka, a jego śmierć przeżywa się tak, jak utratę członka rodziny. Dokładnie tak było w przypadku tego zwierzęcia, które ze względu na nieuleczalną chorobę musiało zostać uśpione. Gdy dowiecie się, jaka była treść telefonu, który odebrał weterynarz tuż przed wykonaniem tego zabiegu, wzruszycie się do łez. 

Pies musiał zostać uśpiony

Pies musiał zostać uśpiony z powodu ze względu na to, że zachorował na raka, a jego stan szybko się pogarszał. Historia Argo, owczarka niemieckiego, który przez całe swoje życie dzielnie służył w policji, ma swoje niesamowicie wzruszające zakończenie. 

Kiedy zwierzę zostało już przygotowane do ostatecznego zabiegu, doszło do czegoś wyjątkowego. Weterynarz odebrał telefon, który okazał się pięknym pożegnaniem dla psa, od swoich kolegów, z którymi razem służył w jednostce policyjnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowe pożegnanie zwierzęcia 

Owczarek niemiecki przez długie lata służył w policji i brał udział w wielu akcjach, w których ratowane było ludzkie życie. Wszyscy byli zdruzgotani informacją o śmiertelnej chorobie psa, bo był on bardzo lubiany w jednostce. 

Rak doszedł jednak do tak zaawansowanego stadium, że jedynym wyjściem, według weterynarzy, było uśpienie zwierzęcia, po to, żeby nie musiał nadmiernie cierpieć. Gdy rodzina zebrała się w gabinecie, żeby towarzyszyć swojemu pupilowi podczas tego ostatecznego zabiegu, wydarzyło się coś niesamowitego.

Weterynarz odebrał telefon, a treść tej rozmowy okazała się być wzruszającym pożegnaniem dla Argo. Połączenie pochodziło z biura szeryfa Hidalgo County. Jednostka postanowiła uhonorować Argo poprzez wykonanie dla niego telefonu imitującego wezwanie radiowe. Zwykle jest to symboliczny gest, który zarezerwowany jest dla policjantów zmarłych na służbie. Współpracownicy stwierdzili, że Argo również należy się takie szczególne uhonorowanie. 

Pies mimo bólu i bardzo słabego stanu usiłował się podnieść i odpowiedzieć na to wezwanie. Jak widać ma w sobie powołanie do pomagania innym, które jest silniejsze niż jakakolwiek choroba. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może runąć
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  6. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu