Pierwszy taniec Trumpa i żony, internauci byli brutalni (VIDEO)

Pierwszy taniec Trumpa i żony, internauci byli brutalni (VIDEO) Źródło:

Pierwszy taniec Donalda Trumpa i jego żony Melanii został bardzo ostro potraktowany przez internautów, którzy w swych ocenach są bezwzględni. 

Donald i Melania Trump podczas inauguracyjnych uroczystości musieli wyjść na parkiet i zatańczyć Pierwszy Taniec. Nowy prezydent USA wybrał utwór "My Way". Internauci byli dla niego bezlitośni. Amerykanie mają nadzieję, że na politycznym parkiecie Donald Trump poradzi sobie znacznie lepiej. Podczas tańca brakowało mu luzu, wyczucia rytmu, a nawet, co jest już kwestią sporną, bliskości z żoną, która według krytyków, bardziej pozowała jak modelka niż towarzyszyła mężowi. Internauci zarzucają, że nie czuć było żadnej namiętności, a taniec wyglądał bardzo sztucznie.

Wskaźnik ocen pokazuje, że występ nowej prezydenckiej pary niezbyt się podobał, choć należy zaznaczyć, że wpływ miał również na to brak sympatii do Trumpa u wielu młodych internautów w USA.

- Dobrze, że się nie ruszał, bo by ją podeptał - czytamy w komentarzach.

- Też nieswojo się czujecie oglądając to? - pyta kolejny.

- Zapomnijmy o tym tańcu... ale Trump zmieni Amerykę na lepsze!

https://youtu.be/_LXQdz6YF3w

Poniżej można również obejrzeć tańce Baracka i Michelle Obamy. Ich oceny na Youtube są dużo lepsze od tych Trumpa, ale czy faktycznie poradzili sobie dużo lepiej?

https://youtu.be/dUIv5Wr9kp0 https://youtu.be/_lmMqqNlo7I
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News