Pierwszy dzień i wściekłość liberałów. Trump usunął ze strony Białego Domu…

Pierwszy dzień i wściekłość liberałów. Trump usunął ze strony Białego Domu… Źródło:

Donald Trump już w pierwszy dzień wprawił swoich przeciwników w prawdziwą wściekłość. Wszystko za sprawą usunięcia ze strony Białego Domu kilku zakładek, na których widniały jedne ze sztandarowych postulatów lewicowych liberałów. 

Jedną z pierwszych decyzji administracji prezydenta Donalda Trumpa było zmodyfikowanie oficjalnej strony Białego Domu. Jak donoszą lewicowe portale w Polsce, prezydent USA usunął "podstrony o prawach osób LGBT, prawach człowieka, zmianach klimatu i opiece medycznej". 

I rzeczywiście, ze strony Białego Domu zniknęły podstrony o opiece medycznej tj. Obamacare oraz strona o prawach środowisk LGBT.

Natomiast zamiast podstrony o prawach człowieka pojawiła się "Obrona porządku prawnego naszej wspólnoty". Podobnie rzecz ma się z zakładką o zmianach klimatu, na której miejsce pojawiła się informacja o planie energetycznym USA, gdzie można przeczytać, że "prezydent Trump zobowiązuje się do wyeliminowania szkodliwych i niepotrzebnych zasad, takich jak Plan Działania Na Rzecz Klimatu i Wód".

Wszystkie powyższe podstrony, które zniknęły ze strony Białego Domu zawierały postulaty, w których spełnianie zaangażowany był poprzedni prezydent - Barack Obama.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News