Przez pierwszego męża Kotulanka musiała uciekać z kraju

Przez pierwszego męża Kotulanka musiała uciekać z kraju Źródło:

Jacek Sas Uhrynowski był pierwszym i jedynym mężem Agnieszki Kotulanki. Aktorka nigdy nie wyszła za mąż ponownie, choć bywała w związkach. Jej małżeństwo okazało się totalnym niewypałem, przez który musiała uciekać kraju.

Życie Agnieszki Kotulanki nie było usłane różami. Z Jackiem Sas Uhrynowskim połączyło ją uczucie, którego owocem była dwójka dzieci. Mąż Kotulanki również był aktorem, jednak jego kariera nie rozwijała się tak szybko, jak jej. Postanowił wyjechać z kraju i zabrać ze sobą rodzinę.

Jacek Sas Uhrynowski i Agnieszka Kotulanka: historia małżeństwa

Po dwóch latach mieszkania w Kanadzie Agnieszka Kotulanka zrozumiała, że już dłużej nie może tak żyć, jej małżeństwo to pomyłka, a jej miejsce jest w kraju. Zabrała dzieci i wróciła do Polski, jednak nie wiodło jej się tak dobrze, jak niegdyś. Zanim dostała rolę w Klanie w 1997 roku i zyskała popularności jako serialowa Krystyna Lubicz, bardzo rzadko otrzymywała propozycje współpracy. Mieszkała z dziećmi w wynajmowanych mieszkaniach i bardzo trudno było jej związać koniec z końcem. Żeby utrzymać siebie i swoje małe dzieci trudniła się dzierganiem swetrów i ich sprzedażą. Nigdy jednak nie próbowała wrócić do męża, ani nie wyszła ponownie za mąż.
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News