Pierwsza żona Jacka Kurskiego, ujawniono prawdę
TVP
Aneta Wasilewska - 20 Lipca 2020

Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie

Pierwsza żona Jacka Kurskiego, Monika Kurska, zaczęła być wspominana przez media ze względu na ślub kościelny jej byłego męża, który odbył się w miniony weekend w krakowskim sanktuarium w Łagiewnikach. Prawda na jej temat pojawiała się dopiero po rozwodzie. Ciężko w nią uwierzyć.

Pierwsza żona Jacka Kurskiego, Monika rozstała się z Kurskim w czerwcu 2015 roku. Małżeństwo pary zostało unieważnione przez Kościół, dzięki czemu prezes TVP mógł ponownie stanąć przed ołtarzem i ślubować miłość przed Bogiem.

Kinga Duda szaleje na wakacjachKinga Duda przyłapana przez media, zrobiono jej zdjęcia i opublikowano. SzaleństwoCzytaj dalej

Pierwsza żona Jacka Kurskiego - Monika Kurska

Monika i Jacek Kurscy rozstali się już ponad pięć lat temu. Zaledwie rok po rozwodzie, Jacek Kurski związał się ze swoją koleżanką z pracy, Joanną Klimek. Para zdecydowała się na ślub cywilny, w oczekiwaniu aż biskup podejmie decyzję o rozwodzie kościelnym z Moniką.

Pierwsza żona Jacka Kurskiego jest mamą trójki dzieci. W mediach zrobiło się o niej głośno, gdy wpłynął pozew rozwodowy. Jacek Kurski w tym czasie przegrał wybory do Europarlamentu. Podczas rozprawy sądowej Monika Kurska kładła duży nacisk na to, by małżeństwo zakończyło się orzeczeniem o winie męża. Ponadto Jacek Kurski zdradził, że to on był inicjatorem rozstania, już rok przed tym, jak do sądu wpłynął pozew.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Praca kulisy TVNGwiazda TVN przerwała milczenie. Wyjawiła gorzką prawdę o kulisach pracy w TV, widzowie nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Kulisy rozwodu Kurskich

Podczas sprawy rozwodowej w mediach społecznościowych byłego prezesa TVP pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym zdradził, że rozstanie odbywa się w "atmosferze dialogu". Dziennikarze portalu "Fakt", po rozwodzie rozmawiali z Moniką Kurską. Pierwsza żona Jacka Kurskiego podtrzymała wypowiedź byłego męża. Dodała także, że rozstanie odbywa się w całkowitej zgodzie.

Dzisiaj grzeje:

1. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności

2.Wzruszające słowa umierającego 4-latka. Tuż przed śmiercią powiedział je do swojej mamy

Pierwsza żona Jacka Kurskiego po rozwodzie życzyła mu powodzenia w karierze politycznej. Obecnie trudno się dowiedzieć o niej czegoś konkretnego. Próżno szukać jej w mediach społecznościowych. Jak wyznała w 2015 roku, zamierzała zatrudnić się jako nauczycielka języka angielskiego. Miała w planach także prowadzenie korepetycji. Nie wiadomo, czym zajmuje się dzisiaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótni z Piotrem pokazała swoje ciało przed tysiącami internautów (FOTO)
  2. Socha poznała męża jako 16-latka. Wystrój jej niebywałej kuchni jest jej 2 ogromnym powodem do dumy
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Polsat przekazał wstrząsającą wiadomość. Śmierć nadeszła niespodziewanie, dramat

Tata wjechał z synkiem na myjnieTata wjechał z synkiem na myjnię. Zaraz potem musiał pędzić do szpitala, dziecko walczyło o życieCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News