To coś absolutnie niespotykanego. W sieci pojawiła się pierwsza oferta prostytutki nacjonalistki, która swe usługi kieruje tylko do Polaków patriotów. „TERAZ POLSKA!” – informuje w swoim anonsie. 

Natalia z Bydgoszczy jest użytkowniczką portalu „Roksa.pl”. Za jego pośrednictwem oferuje usługi seksualne. Natalia ma 31 lat, mówi po angielsku i.. jest prawdziwą patriotką. Wskazuje na to opis jej profilu.

Zapraszam Panów na spotkania sponsorowane do mojego przytulnego mieszkania na namiętny sex klasyczny w różnych pozycjach, miłość francuską, 69, pocałunki, pieszczoty oraz lekki masażyk całego ciałka i fiutka:) Ogólnie lubię kizianie:) – zaczyna Natalia.

Sam opis oferty nie zdradza jeszcze poglądów Natalii. W następnym zdaniu dziewczyna jednak zawarła coś, co jednoznacznie ukazuje jej poglądy.

Nie przyjmuje cudzoziemców- TERAZ POLSKA!!! – napisała Natalia z Bydgoszczy.

Prostytutka zadecydowała, że zaspakajać będzie jedynie Polaków. Dla obcokrajowców w jej łóżku nie ma miejsca.

Jak wynika z ocen, klienci są zadowoleni z jej usług. Poniżej kilka recenzji…

Śliczna malutka kobietka o szafirowych oczętach. Ciałko opalona nasączone pachnącym olejkiem i bardo miła. Sex to odlot, wspaniały francuzik z kontaktem wzrokowym i w zależności od sytuacji aktywna lub uległa. Po prostu supeeer. Polecam – pisze użytkownik wicior.

– hej śliczna spotkanie z tobą było cudowne jak zwykle te twoje pieszczotki, pocałunki i lodzik śnią mi się po nocach będę przychodził do ciebie częściej jesteś najlepsza na Roksie i ten ciasny tyłeczek .pozdr. serdecznie buziak dla CIEBIE – dodaje kolasa11.

bardzo piękna kobieta zmysłowe kształty piękne niebieskie oczy świecą jak gwiazdy nigdy ich nie zapomnę i ten jej tyłeczek cudowny i namiętne usteczka poezja tylko ona i nikt więcej :-) pozdrawiam i już tęsknię – komentuje malutki76.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=vNnoORL0N-0

...

Zobacz również