Tragiczny wypadek wstrząsnął widzami "Pierwszej Miłości". Uwielbiana bohaterka nie przeżyje?

Tragiczny wypadek wstrząsnął widzami "Pierwszej Miłości". Uwielbiana bohaterka nie przeżyje? Źródło: .

"Pierwsza miłość", jako jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, stopniowo coraz szybciej pnie się w rankingach oglądalności. Powoli produkcja zbliża się do jubileuszowego odcinka, a teraz na ekranach czeka nas coś naprawdę przerażającego. Dojdzie do tragicznego wypadku, którego może nie przeżyć uwielbiana bohaterka produkcji.

"Pierwsza miłość" jest swojego rodzaju odpowiedzią stacji Polsat na kultowy serial TVP - "M jak miłość". Liczbą odcinków bardzo szybko przebiła swojego rywala, a także wiele innych formatów, jak chociażby "Na Wspólnej" będące pod skrzydłami telewizji TVN. Za każdym razem, gdy emitowany jest kolejny odcinek, przed telewizorami zasiada wiele tysięcy osób.

Powoli popularna produkcja zbliża się do swojego jubileuszowego odcinka numer 3000. Niewiele seriali może pochwalić się tak imponującym wynikiem, zwłaszcza wśród tych, które od lat cieszą się niesłabnąca popularnością. Już wkrótce zostanie będziemy świętować okrągłą liczbę, wcześniej jednak czeka nas coś przerażającego. Na ekranach zobaczymy tragiczny wypadek, w którym życie stracić może uwielbiana przez widzów postać. 

Czym zaskoczy nas "Pierwsza miłość" w następnym odcinku?

W najbliższym odcinku główne role będzie pełnić kilka postaci, których losy od dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów produkcji Polsatu. Jednym z najbardziej wstrząsających wydarzeń będzie tragedia, do której dojdzie w maglu. Widzowie mogą być zaskoczeni, gdy jedna z bohaterek nagle wyląduje w szpitalu, a nikt nie będzie mógł dać pewności, czy kobieta nie stanie się kaleką.

Otóż wypadkowi ulegnie jedna z pracownic podczas gdy Sylwia, kierowana obsesją dowiedzenia się, kto jest prawdziwym właścicielem magla, postanowi włamać się do biura. Zauważy ją jednak Sebastian, a w tym momencie ręka jednej z lubianych przez widzów pracownik zostanie zmiażdżona. Sylwia nie może w to uwierzyć, jednak to nie jedyny tragiczny wypadek, który na nas czeka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei Artur w dalszym ciągu usilnie próbuje robić wszystko, by zbliżyć się emocjonalnie do Kingi. Ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nadal nie jest pewna, czy dobrym pomysłem będzie ponowne zaufanie ukochanemu. Przez nawał myśli podczas nauki jazdy motocyklem z Oskarem, ulegnie wypadkowi. Niestety nie wiadomo, czy uwielbiana przez wszystkich Kinga przeżyje.

Epizodu doczekali się też Kaśka z Gośką. Wciąż nie została podjęta decyzja o dacie ślubu, co powoduje kolejne problemy w związku z planowaną adopcją, która staje się coraz bardziej nierealna. Gdy pojawi się propozycja, by już w ciągu kilku dni zorganizować ceremonię, pojawi się kolejny dylemat. Być może nieoceniona w tej kwestii okaże się pomoc Miksera. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  2. Anna Mucha przeszła samą siebie! Zrobiła coś tak SZOKUJĄCEGO na plaży, że wszystkim opadły szczęki z wrażenia. To do niej zupełnie niepodobne!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. Polski rencista stał przy grobie żony i płakał. Nie mógł zapomnieć, jak upokorzył go ksiądz po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News