Bez nazwy-1
screen/youtube/ ATM Grupa
Patryk Korzec - 12 Grudnia 2018

Szokujące rozstanie w Pierwszej Miłości?! Fani nie mogą uwierzyć

"Pierwsza miłość" to jeden z hitowych seriali Polsatu. Każdy nowy odcinek gromadzi przed telewizorami tysiące widzów, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Teraz okazuje się, że jedna z uwielbianych par produkcji przeżywa prawdziwy kryzys, z którym nie może sobie poradzić. 

"Pierwsza miłość" to serial, który w bardzo krótkim czasie przekonał do siebie ogromną liczbę Polaków. Losy bohaterów zamieszkujących Wrocław i jego okolice widzowie śledzą z zapartym tchem, nic więc dziwnego, że producenci muszą się wyjątkowo starać, by niczym ich nie zanudzić. Raz po raz zaskakują wymyślane są nagłe zwroty akcji oraz romanse, wprowadza się także wiele nowych wątków, teraz jednak szykuje się coś niewiarygodnego. Jedna z ulubionych par produkcji telewizji Polsat przeżywa bardzo poważny kryzys, z którym nie mogą sobie poradzić.

Chorobliwa zazdrość bohaterki serialu "Pierwsza miłość"

Jedną z par budzących w ostatnim czasie największe emocje jest Sabina i Paweł. Ich związek jest wyjątkowo burzliwy, ukochani cały czas się kłócą, a większość ludzi twierdzi, że to fatum wywołane tym, że ich miłość budowana jest na ogromnym nieszczęściu byłej narzeczonej mężczyzny, Melki. Sabina nadal jest chorobliwie zazdrosna o swojego ukochanego, gdyż według niej on cały czas czuje coś do swojej byłej. Wszystkie ich konflikty rozpoczynają się właśnie od jej wyrzutów dotyczących jego zdrady. Jakby tego było mało, dziewczyna oczekuje od niego, że porzuci pracę w fitness klubie (gdzie pracuje Melka) i zwiąże się z firmą jej ojca, Karola Wekslera.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
miss_kielbasyNajbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Czy dojdzie do rozstania kultowej pary?

Okazuje się, że drobne kłótnie i wyrzuty to dopiero początek ogromnych problemów pary, które mogą nieść za sobą tragiczne konsekwencje. Paweł dowie się w najbliższym odcinku, iż jego ukochana wynajęła specjalnego detektywa, którego zadaniem będzie nieustanne śledzenie chłopaka i informowanie o wszystkich jego kontaktach z Melką. Jak łatwo się domyślić, bohater serialu "Pierwsza miłość" będzie oburzony zachowaniem swojej dziewczyny i w przypływie emocji wyzna jej, że wszystkie przypuszczenia są całkowicie bezpodstawne. Cała sytuacja sprawi również, że zacznie się bardzo poważnie zastanawiać nad tym, czy ten związek ma jeszcze jakiekolwiek szanse i sens, ostatecznej decyzji o zerwaniu jednak nie podejmie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu przeszła poważny zabieg! Fani są przerażeni jej stanem zdrowia
  2. Największy zwrot akcji w historii programu Rolnik szuka żony! Uczestnik zrobił coś szokującego
  3. Dramat Małgorzaty Foremniak. Aktorka przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News