Pierwsza Miłość to jeden ze szlagierowych seriali Polsatu. Produkcja już długo gości na ekranach i jest pełna zwrotów akcji oraz gwiazd, które tam występują. Teraz jedna z postaci zdecydowała się na drastyczny krok, postanowiła sprzedać nerkę! Widzów wgniotło w siedzenia, jak to zobaczyli.

Pierwsza Miłość, serial, który jest uwielbiany przez tysiące fanów. Przyciąga przed telewizory całe rodziny, a zachwyca zmiennością wątków i niebanalną akcją. Aktorzy idealnie wczuli się w swoje role i budują postacie na najwyższym poziomie. Fabuła w nowej serii nieźle się rozkręca.

Serial jest nadawany w telewizji Polsat od 4 listopada 2004. Już wtedy przyciągał wiele osób przed ekrany telewizorów. Akcja toczy się głównie we Wrocławiu i nawet piosenka z czołówki silnie nawiązuje do tego miasta. Czasami przenosimy się do Wadlewa, wioski niedaleko Wrocławia.

Pierwsza Miłość najpopularniejsza w Polsce

To jeden z najpopularniejszych seriali w całej Polsce. Średnio przed ekrany przyciąga 2 miliony widzów. Na koncie ma już ponad 2700 odcinków i nie zapowiada się, żeby to był koniec. W najnowszym odcinku czyli 2754 dowiadujemy się co się stanie Radkiem, który ma ogromne długi.

Radek grany przez Mateusza Banasiuka wraz ze swoją żoną Jowitą, w którą wciela się Joanna Opozda, wpadają w kłopoty. Młode małżeństwo ma na pieńku z bezwzględnymi gangsterami. Są im winni pieniądze i postanawiają zrobić coś, co będzie ich drogo kosztować.

Jowita niestety gorzko teraz żałuje znajomości z serialową Sylwią, graną przez Edytę Herbuś. Zrobi wszystko, by zniszczyć szczęśliwe życie młodego małżeństwa. Jowita poszła do nocnego klubu, wraz z koleżanką, aby przeprowadzić dziennikarskie śledztwo. Chciała zostać naczelną magazynu „YOLO” i nie cofnie się przed niczym żeby to osiągnąć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]


Jej opętana koleżanka pozwoliła na to, żeby została odurzona i podpisała dokumenty, przez które młode małżeństwo wpadło w wielkie długi. Teraz muszą je spłacać, a gangsterzy są bezwzględni. Zrobią wszystko, żeby odzyskać pieniądze.

Radek z miłości wpadł na szalony pomysł, w 2754 odcinku serialu postanowił sprzedać swoją nerkę, aby w końcu mógł z Jowitą wyjść na prostą i nie martwić się o swoje życie. Miał to być ich nowy start. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. Związał się z nieprzyjemnymi ludźmi.

Nieznajomi zabrali Radka na operację wycięcia nerki. Ten jednak zamiast obudzić się po wszystkim w bezpiecznym miejscu, znalazł się na kawałku zieleni przy jakiejś drodze, został perfidnie oszukany. Nie będzie miał na sobie nic oprócz fartucha.

Widzów wmurowało, kiedy to zobaczyli. Takie zwrotu akcji nikt się nie spodziewał i rozwój tego wątku jest gwarantowany, będzie on bardzo ciekawy i pełen niebezpiecznych historii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy oficjalne wyniki wyborów! Są jednak niespodzianki
  2. Tysiące polskich internatów go uwielbiało. Nie żyje idol, nagła śmierć
  3. Katolicy nie mogą uwierzyć! Tak umierała Anna Przybylska, ujawniono po latach
  4. Bezdomny pies gdzie dzwonić? Musisz to wiedzieć, by nie skrzywdzić psa
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos

"Kler" już w kinach. Internauci ostro komentują premierę filmu [MEMY]