pierwsza miłość(1)
screen youtube.com/Pierwsza Miłość
Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2018

Makabryczna śmierć uwielbianej postaci Pierwszej Miłości?! Fani wstrząśnięci

"Pierwsza miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Jednak teraz na fanów tej produkcji padł blady strach, przez wizję śmierci, która zawisła nad jedną z bohaterek serialu.

"Pierwsza miłość" to jeden z flagowych seriali stacji Polsat. Produkcja bardzo szybko zyskała wierne grono widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki, aby poznać co czeka ich ulubionych bohaterów. Jednak teraz wielu z nich jest wstrząśniętych tym, co scenarzyści przygotowali dla Natalii, która jest jedną z ulubionych postaci w tym serialu.

"Pierwsza miłość" okrutna śmierć Natalii?

Romans Natalii i Artura był jednym z najważniejszych wątków ostatnich odcinków serialu. Wiele osób miało nadzieję, że kochankowie się w końcu zejdą, jednak Artur podjął decyzję o ostatecznym zakończeniu swojej znajomości z Natalią. Nie jest to dla niego prosta decyzja, ponieważ bardzo ją kocha, jednak synowie są dla niego ważniejsi, a wie, że żona by mu tego nie darowała. Problem w tym, że stan Natalii uległ znacznemu pogorszeniu akurat, gdy Artur chciał jej wszystko wyznać. Kobieta bardzo szybko została przewieziona do szpitala, gdzie okazało się, że wymaga przeszczepu serca, bez którego rychło umrze. Chwilowo nadzieję przywróci fakt, że szybko znajdzie się odpowiedni dawca. Niestety ich radość szybko przeminie, ponieważ ktoś okaże się znacznie bardziej potrzebować tego serca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Jednak Artur nie zostawi tej sprawy ot tak bez wyjaśnienia. Na własną rękę postara się odkryć, kim jest tajemnicza osoba, której przyznano pierwszeństwo w otrzymaniu przeszczepu. Mężczyzna dołoży wszelkich starań, aby uratować swoją ukochaną. Pewne jest jedno, Natalia nie przeżyje bez nowego serca, co może doprowadzić Artura do naprawdę desperackiego zachowania. Losy bohaterów "Pierwszej miłości" wstrząsnęły wieloma osobami. Jednak wszyscy fani serialu mają nadzieję, że bohaterce uda się przeżyć, a jej wątek będzie kontynuowany. Tak nagła i okrutna śmierć bez wątpienia nie spodobałaby się widzom, którzy zdążyli się zżyć z bohaterką. Taka decyzja ze strony scenarzystów może na nich ściągnąć gniew fanów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beacie Tyszkiewicz opadła szczęka! Jej córka straciła właśnie miliony złotych
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  3. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  4. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  5. Edyta Herbuś całkiem się zmieniła! Nie poznalibyście jej na ulicy
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News