joanna opozda
Screen Youtube
Marcin Owczarek - 4 Grudnia 2018

Skandaliczne zachowanie aktorki Pierwszej Miłości! Fani będą zszokowani

Pierwsza Miłość jest serialem nieodmiennie budzącym ogromne emocje. Teraz jedna z najjaśniejszych gwiazd serialu zszokowała dosłownie wszystkich. Aktorka z hitowej produkcji Polsatu zachowała się wręcz skandalicznie. Wiele osób komentuje to, co zrobiła i nie może uwierzyć w to, co się stało.

Pierwsza Miłość to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych polskich seriali. Jedna z głównych aktorek pokazała się niedawno od zupełnie innej strony. Gwiazda zachowała się wręcz skandalicznie. Fani są totalnie zszokowani bo nigdy by nie przypuszczali, że ich idolka potrafi zrobić coś takiego. Serial jest jednym z najpopularniejszych nie tylko w Polsacie, ale i w całej Polsce. Wielu dobrych aktorów przewinęło się przed produkcje i po dziś dzień biorą udział w naprawdę wielkich przedsięwzięciach. W serialu oglądamy losy rodzin Radoszy, Pałkowskich czy Żukowskich. Jedna z aktorek początkowo grała ciężko rolę w serialu. Mowa o Joannie Opozdzie. Zadebiutowała w 2011 roku na ekranie. Jej rola od początku była związana z takimi problemami jak alkoholizm, narkomania czy stalking. Mimo to bardzo przypadła do gustu fanom serialu, a w dodatku jest wyjątkowo piękna. Ostatnio aktorka dostała chyba najważniejszą rolę w jej życiu. Ma zagrać w filmie pt. "Brigitte Bardot cudowna". W związku z tym jeden z dziennikarzy "Angory" postanowił przeprowadzić z nią wywiad. Nie spodziewał się, że skończy się on w zaskakujący sposób.

Pierwsza Miłość - zaskakujący wywiad z gwiazdą

Dziennikarz nie jest zadowolony z przeprowadzonego wywiadu. Miał on być bardzo chaotyczny, a sama aktorka chciała, aby był on pod jej dyktando. O tej sprawie Bohdan Gadomski napisał tak: - Joanna Opozda okazała się rozmówczynią chaotyczną i za wszelką cenę chciała być nie podmiotem wywiadu, a jego autorką. Rozczarowała mnie i zdenerwowała. Współczuję narzeczonemu - napisał dziennikarz. Później dziennikarz zdradził co u aktorki się ostatnio działo. Z powodu wywiadu usunął ją z grona znajomych na Facebooku. Podobno ostatnio zwolnili ją z teatru za jej kuriozalne zachowanie:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Beata TyszkiewiczKim był ojciec Beaty Tyszkiewicz? Kto by pomyślał! 10 sekretów z życia aktorkiCzytaj dalej
- Z Teatru Kamienica została zwolniona za 2-minutowe opóźnienie z wejściem na scenę. Wszyscy czekali, a aktoreczka robiła sobie selfie. Miała dostać ode mnie 3 filmy z Brigitte Bardot, za skandaliczne zachowanie podczas wywiadu została usunięta z grona znajomych. Dorobku nie ma prawie żadnego, tylko rólka BB w filmie Majewskiego zakwalifikowała Opozdę z Buska do wywiadu w Angorze - napisał Gadomski. Fani są zaskoczeni, że ich ukochana aktorka mogła w taki sposób się zachować i są tak samo rozczarowani, jak dziennikarz. Nie przystoi gwieździe tego formatu. Czy po takim zachowaniu dostanie jeszcze jakąś większą rolę?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duży supermarket w Polsce całkowicie z tego zrezygnował. Starsi ludzie będą mieli problem
  2. Robert Janowski skierował bardzo ważne słowa do Polaków! Fani we łzach
  3. Gwiazda Polsatu podjęła trudną walkę o zdrowie i życie. Straszną diagnozę usłyszała po latach
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
miss_kielbasyNajbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News