Dramat bohaterki Pierwszej Miłości. Przedawkowanie leków, widmo śmierci

Dramat bohaterki Pierwszej Miłości. Przedawkowanie leków, widmo śmierci Źródło: Bogdan Bogielczyk/ATM/Materiały Prasowe

"Pierwsza miłość" to kultowy serial telewizji Polsat, który bezustannie zaskakuje swoich widzów. Nagłe zwroty akcji i niespodziewane sytuacje spotykające bohaterów nie są niczym nowym, tym razem jednak dojść ma do prawdziwej tragedii. Życie uwielbianej postaci będzie poważnie zagrożone przez ogromną i niecną intrygę. 

"Pierwsza miłość" powoli zbliża się już do 3 tys. odcinków, co pokazuje, jak ogromnym zainteresowaniem już od 14 lat cieszy się ta produkcja. Polacy z napięciem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, które dzięki kreatywności twórców są naprawdę emocjonujące i pełne zwrotów akcji. Teraz po raz kolejny dojdzie do zaskakującej sytuacji, która z pewnością przerazi tysiące Polaków. Uwielbiana postać produkcji telewizji Polsat przeżyć ma prawdziwy dramat. Zagrożone będzie jej życie, a w tle pojawi się niewyobrażalna intryga, której nikt nie był w stanie przewidzieć.

Problemy psychiczne Sylwii z serialu "Pierwsza miłość"

Sylwia jest jedną z ulubionych postaci serialu "Pierwsza miłość" głównie dzięki niezwykłej urodzie oraz nieschodzącemu z ust uśmiechowi. Kobieta jednak nie spodziewa się, że nowa stażystka w redakcji, Justyna, knuje przeciwko niej okropną intrygę. Dziewczyna stara się ją zastraszyć, nęka ją i próbuje zniszczyć psychicznie. Ostatecznie Sylwia rzeczywiście zacznie wierzyć w to, że z jej psychiką nie jest wszystko w porządku. Sama będzie zwierzać się zadowolonej Justynie ze swoich problemów, mówić jej, że jest przerażona, a ktoś próbuje ją zabić. Będzie przekonana, że ktoś ją bezustannie prześladuje, a na dowód tego pokazywać będzie kartki z pogróżkami, które wykonała jej fałszywa przyjaciółka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Sylwia trafi do szpitala psychiatrycznego?

Ostatecznie Sylwia nie będzie już mogła sobie dłużej poradzić z problemami i da się namówić do wizyty u psychiatry. Ten zaproponuje jej terapię i leki, okaże się to jednak ostatecznie błędem. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" przedawkuje tabletki i zawiśnie nad nią widmo śmierci. Na szczęście w mieszkaniu pojawi się w tej chwili Justyna, która natychmiast wezwie służby ratunkowe, postanowi jednak skorzystać z tej sytuacji. Ratownicy uratują życie kobiety, a stażystka postanowi skontaktować się ze znajomym psychiatrą. Bez cienia skrępowania otwarcie poprosi go, by zamknął Sylwię w szpitalu psychiatrycznym. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tysiące ludzi chciało rozszarpać gwiazdora TVN! Stanął z nimi oko w oko
  2. Beata Tyszkiewicz rozgromiła trenerki fit i dietetyków. Nałogi, z których jest dumna
  3. PRZERAŻAJĄCE. Największy, jedyny wróg chce zniszczyć rodziców Doroty Wellman
  4. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogliście się nie domyślić
  5. Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News