Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk/ATM/Materiały Prasowe
Patryk Korzec - 29 Grudnia 2018

Dramat bohaterki Pierwszej Miłości. Przedawkowanie leków, widmo śmierci

"Pierwsza miłość" to kultowy serial telewizji Polsat, który bezustannie zaskakuje swoich widzów. Nagłe zwroty akcji i niespodziewane sytuacje spotykające bohaterów nie są niczym nowym, tym razem jednak dojść ma do prawdziwej tragedii. Życie uwielbianej postaci będzie poważnie zagrożone przez ogromną i niecną intrygę. 

"Pierwsza miłość" powoli zbliża się już do 3 tys. odcinków, co pokazuje, jak ogromnym zainteresowaniem już od 14 lat cieszy się ta produkcja. Polacy z napięciem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, które dzięki kreatywności twórców są naprawdę emocjonujące i pełne zwrotów akcji. Teraz po raz kolejny dojdzie do zaskakującej sytuacji, która z pewnością przerazi tysiące Polaków. Uwielbiana postać produkcji telewizji Polsat przeżyć ma prawdziwy dramat. Zagrożone będzie jej życie, a w tle pojawi się niewyobrażalna intryga, której nikt nie był w stanie przewidzieć.

Problemy psychiczne Sylwii z serialu "Pierwsza miłość"

Sylwia jest jedną z ulubionych postaci serialu "Pierwsza miłość" głównie dzięki niezwykłej urodzie oraz nieschodzącemu z ust uśmiechowi. Kobieta jednak nie spodziewa się, że nowa stażystka w redakcji, Justyna, knuje przeciwko niej okropną intrygę. Dziewczyna stara się ją zastraszyć, nęka ją i próbuje zniszczyć psychicznie. Ostatecznie Sylwia rzeczywiście zacznie wierzyć w to, że z jej psychiką nie jest wszystko w porządku. Sama będzie zwierzać się zadowolonej Justynie ze swoich problemów, mówić jej, że jest przerażona, a ktoś próbuje ją zabić. Będzie przekonana, że ktoś ją bezustannie prześladuje, a na dowód tego pokazywać będzie kartki z pogróżkami, które wykonała jej fałszywa przyjaciółka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej

Czy Sylwia trafi do szpitala psychiatrycznego?

Ostatecznie Sylwia nie będzie już mogła sobie dłużej poradzić z problemami i da się namówić do wizyty u psychiatry. Ten zaproponuje jej terapię i leki, okaże się to jednak ostatecznie błędem. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" przedawkuje tabletki i zawiśnie nad nią widmo śmierci. Na szczęście w mieszkaniu pojawi się w tej chwili Justyna, która natychmiast wezwie służby ratunkowe, postanowi jednak skorzystać z tej sytuacji. Ratownicy uratują życie kobiety, a stażystka postanowi skontaktować się ze znajomym psychiatrą. Bez cienia skrępowania otwarcie poprosi go, by zamknął Sylwię w szpitalu psychiatrycznym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tysiące ludzi chciało rozszarpać gwiazdora TVN! Stanął z nimi oko w oko
  2. Beata Tyszkiewicz rozgromiła trenerki fit i dietetyków. Nałogi, z których jest dumna
  3. PRZERAŻAJĄCE. Największy, jedyny wróg chce zniszczyć rodziców Doroty Wellman
  4. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogliście się nie domyślić
  5. Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci
BoczekPolsat: Dramaty gwiazd hitowych seriali. Trudne chwile w ich życiuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News