Widzów zamurowało. Najseksowniejsza gwiazda TVN przechodzi do Polsatu

Widzów zamurowało. Najseksowniejsza gwiazda TVN przechodzi do Polsatu Źródło: fot.youtube.com.tvn

Pierwsza Miłość to jedna z najpopularniejszych oper mydlanych telewizji Polsat. Stacja, która produkuje serial od 2004 roku, nieprzerwanie zaskakuje swoich widzów coraz to bardziej nowymi rozwiązaniami fabularnymi i oryginalnymi postaciami. Jak się okazuje, jedna z najbardziej urodziwych gwiazd telewizji TVN zdecydowała się dołączyć do projektu. Widzowie są zachwyceni.

Pierwsza Miłość od 15 lat stała się symbolem i sztandarową produkcją stacji telewizyjnej Zygmunta Solorz-Żaka. Pomimo tego, że na ekranie nie brakuje lubianych postaci to telewidzowie dostaną wielką niespodziankę. Jedna z najpiękniejszych gwiazd stacji TVN postanowiła zasilić obsadę kultowej serii.

Pierwsza Miłość. Nowa aktorka kochana przez widownię

Nową twarzą serialu telewizji Polsat ma zostać Marta Wierzbicka. Artystka nie tak dawno zdecydowała odejść się z konkurencyjnego TVN-u, w którym od lat występowała w Na Wspólnej. Złakniona nowych wyzwań zawodowych kobieta dołączy do produkcji najprawdopodobniej w przeciągu następnych kilku miesięcy. Decyzja Wierzbickiej o przeniesienie się plan produkcji konkurencyjnej stacji podyktowany jest faktem, że aktorka na rynku pracy utożsamiana była tylko i wyłącznie z postacią "Oli z Na Wspólnej". Pomimo tego, że postać przyniosła kobiecie wielka popularność i była to dla niej przepustka do kariery teatralnej, to łatka, jaka została jej przypięta, zaczęła być dla niej bardzo dotkliwa. Teraz gwiazda pragnie udowodnić, że umie poradzić sobie także w innych realiach i rolach, dzięki czemu chce na siebie zwrócić uwagę reżyserów filmów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co się stanie z Olą z "Na Wspólnej"?

Nie jest jednak powiedziane, że Marta Wierzbicka już na zawsze pożegnała się z pracą w TVN. Scenarzyści uszanowali decyzję gwiazdy produkcji i powiedzieli, że jeśli kobieta wyrazi taką wolę, to może w przyszłości wrócić do serialu. W tym celu grana przez nią Ola została wysłana do pracy za granicę. Czy była gwiazda Na Wspólnej poradzi sobie w całkowicie nowym otoczeniu? Wiele osób zdaje sobie sprawę, że aktorka jest osobą wielkiego talentu, który prezentuje na scenach warszawskich teatrów. Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę przyjmie Marta Wierzbicka w nowym serialu, ale pewne jest, że telewidzowie nie mogą się doczekać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ani pękło serce! Robert skończył ten etap życia, inna dziewczyna zmienia wszystko
  2. To najważniejsza decyzja Jana Pawła II! Doprowadziła prawicę do furii, dlatego próbują to zatuszować
  3. Oto co NAPRAWDĘ stało się w Smoleńsku! Publikujemy PRAWDZIWY przebieg katastrofy
  4. Tego na pewno nie wiedzieliście. Zaskakujące fakty o Czterech pancernych i psie
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News