Gwiazdor Polsatu rozwścieczył fanów! Jak mógł to zrobić żonie i dziecku?!

Gwiazdor Polsatu rozwścieczył fanów! Jak mógł to zrobić żonie i dziecku?!

Pierwsza Miłość to hitowy serial telewizji Polsat, który oglądają miliony Polaków. Jak się właśnie okazuje, aktor, który gra w nim od samego początku, w prawdziwym życiu wdał się w płomienny romans. To rozwścieczyło fanów do granic możliwości, którzy przypominają mu, że ma przecież żonę i małe dziecko. Pod jego adresem wylano wiadro pomyj.

Pierwsza Miłość gości na ekranach już od 14-stu lat. Jeden z aktorów, który wciela się w rolę Artura, Łukasz Płoszajski, wdał się w płomienny romans z Kasią Sowińską. Do tej pory niewiele wiadomo było o jego życiu prywatnym, ponieważ media raczej niechętnie o nim pisały. W 2008 roku pojawiła się wzmianka o jego ślubie z Joanną Oleksiak.

Łukasz Płoszajski wdał się w romans, zapomniał o żonie i małym dziecku

Serialowy Artur doczekał się w prawdziwym życiu syna Mikołaja. Ich stosunkowo normalne życie rodzinne było niemalże całkowicie pomijane przez media, aż do tego momentu. Polskie tabloidy przekazały właśnie szokujące informacje. Płoszajski wdał się w romans z Kasią Sowińską. Coraz głośniej zrobiło o ich rzekomym zbliżeniu, a te informacje zdają się potwierdzać zdjęcia, które zamieszcza w sieci aktor. - Każdy w naszym życiu pojawia się z jakiegoś powodu ... ona i on - napisał wymownie pod jednym ze zdjęć z Sowińską, które zostało zrobione podczas ich wspólnego wypadu do Zakopanego.

Gwiazdor serialu Pierwsza Miłość zmieszany z błotem przez wściekłych fanów. Oberwało się także kochance

Te informacje nie spodobały się fanom serialu Pierwsza Miłość, którzy w swej ocenie byli bezwzględni zarówno dla aktora, jak i jego rzekomej kochanki. - Co za bydlak, sława mu do głowy uderzyła, to teraz żona i dziecko na bok. Nie ma za grosz wstydu. - Sowinska z tych co wszystko łapie co na drzewo nie ucieka biedna próbowala w Polsce i w USA ale nie wyszło to przykre że za żonatych sie bierze żalosne. - Myślę, że zdradzał tę żonę już nie raz. Babiarz jakich mało. Pamiętam, że zanim zaczął grać w tym podrzędnym serialu, to najpierw grywał role w serialu "997 kronika kryminalna" Michała Fajbusiewicza stąd go znałam. Któregoś razu wysiadłam z autobusu linii 127 i ten pajac jak się gapił na mnie tym kretyńskim wzrokiem jakby nie wiem jaki był piękny i sławny. Myślałam, że ze śmiechu padnę :D - ona jest nieprzyzwoita !!! dobrze na tym związku NIE WYJDZIE ! - Powiela błędy kolegi z planu Krawczyka? Tylko dzieci żal..... - czytamy w komentarzach. Pierwsza miłość Łukasz Płoszajski Kasia Sowińska romans na planie pierwszej miłości Pierwsza miłość Łukasz Płoszajski Kasia Sowińska romans na planie pierwszej miłości  1. Wiśniewski wreszcie przerwał milczenie ws. swojego upadku. Porażające słowa
  2. Nie żyje młoda, polska gwiazda. Przegrała walkę ze straszną chorobą
  3. Meghan Markle postanowiła żyć po swojemu. To koniec
Następny artykuł