Fani Pierwszej Miłości będą zdruzgotani. Największa tragedia w historii serialu

Fani Pierwszej Miłości będą zdruzgotani. Największa tragedia w historii serialu Źródło: youtube.com/pierwsza miłość

Pierwsza Miłość wstrząśnie swoimi fanami. Produkcja telewizji Polsat wielokrotnie łamała serca swoim fanom, ale teraz sprawy przybiorą całkowicie inny wymiar. Tak dramatycznie jeszcze nigdy nie było.

Pierwsza Miłość to jedna ze sztandarowych produkcji telewizji Polsat. Telenowela od lat cieszy się masą rozkochanych fanów, którzy z niepokojem śledzą losy ulubionych bohaterów. Jak się okazuje, będziemy mogli liczyć w produkcji na dramatyczny zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewał. Produkcja stanowczo nie będzie dla ludzi o słabych nerwach.

Pierwsza Miłość zszokuje swoich fanów

Produkcja Polsatu, która przez lata uważana była za stosowną dla każdego widza, przybierze wymiar, którego jeszcze nie miała. W tle jest śmierć, miłość i tragedia, a sam 2760 odcinek będzie miał bardzo dramatyczny wydźwięk. Serial zacznie się spokojnie, grany przez Michała Mikołajczaka Piotrek nadal będzie myślał o celebrytce, którą poznał. Mężczyzna zacznie darzyć ją wielkim uczuciem. Kiedy znowu zobaczy, że jego ukochana pojawia się w Galerii, będzie chciał za wszelką cenę zrobić wrażenie na kobiecie. Niestety, ale ta będzie całkowicie obojętna na zaloty mężczyzny i zakomunikuje mu, że nie jest zainteresowana znajomością. Zrozpaczony z miłości bohater podejmie wtedy decyzje o tym, że nadal nie zważając na wszystko będzie się starał o serce kobiety. Drugi wątek, jaki poruszy Pierwsza Miłość, tyczy się prób ratowania Seweryna. Grana przez Mirosława postać wraz z Kazanową (Elżbieta Romanowska) będą częścią fortelu, który będzie miał za zadanie zdyskredytować Szakalskiego. Wszyscy mieszkańcy Wadlewa wejdą w spisek, ale by ten się udał, mężczyzna musi uwierzyć w śmierć wymienionych powyżej postaci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragedia w serialu

Najgorsza jednak będzie trzecia część odcinka. Tomek odbierze przesyłkę o bardzo dziwnym kształcie. Artur, który zostanie sam z dziećmi, nie będzie świadom tego, co znajduje się w tajemniczym opakowaniu, w związku z czym zostawi dzieci same. Jak się okaże, zawartością przesyłki był karabin maszynowy. Grana przez Oskara Wojciechowskiego postać będzie chciała wypróbować, jak działa kupiony sprzęt. Jego asystentem w testach będzie Maciek (Joachim Olkom). W trakcie zabawy dojdzie do wielkiej tragedii. Emisja traumatycznego odcinka miała już miejsce w telewizji. Materiał dla tych, którzy nie zdążyli obejrzeć epizodu na ekranach Polsatu, będą mogli to zrobić za pomocą portalu ipla.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość 
  2. Zmusili ją do tego! Sekret księżnej Diany sprzed lat właśnie wyszedł na jaw 
  3. Zszokował Polaków występem w DDTVN. Teraz życzą mu śmierci 
  4. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
  5. Najgorsza możliwa wróżba sprawdzi się? Krzysztof Jackowski o uderzeniu asteroidy 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News