gwiazda-pierwszej-milosci-ma-problemy-ze-wzrokiem-503783-article
Fot. Instagram
Marcin Owczarek - 26 Grudnia 2018

Aktorka Pierwszej Miłości cierpi na chorobę, która utrudnia jej życie. To dotyczy wielu z nas

Pierwsza Miłość to jeden z najpopularniejszych seriali w ramówce Polsatu. Format przyciąga przed ekrany setki tysięcy Polaków, którzy chcą się dowiedzieć, co nowego dzieje się w życiu bohaterów. Jedna z aktorek serialu cierpi niestety na chorobę, która bardzo utrudnia jej życie. Podobny problem dotyczy wielu z nas.

Pierwsza Miłość jest serialem, który gromadzi przed telewizorami wielu fanów. Według statystyk produkcja ma największą popularność w całej Polsce. Możemy w niej zobaczyć losy młodych ludzi, którzy próbują ułożyć sobie życie we Wrocławiu i radzić sobie z licznymi problemami. Serial przekazuje też pozytywne wartości i wskazuje, że w Polskim społeczeństwie jest wiele problemów, o których głośno się nie mówi.

Pierwsza Miłość i problemy na ekranie

Niektórzy z bohaterów walczyli z różnymi nałogami lub poważnymi schorzeniami. Nie można tego bagatelizować, gdyż coraz więcej osób boryka się z podobnymi chorobami. W serialu jest także przedstawianych wiele innych dolegliwości. Jedna z nich dotyczy znanej aktorki Joanny Majstrak. Miliony z nas cierpi na to schorzenie, a wielu bagatelizuje je. Aktorka postanowiła poruszyć ten problem. Mówi, że bardzo jej przeszkadza w normalnym życiu oraz w pracy. Kiedy bierze udział w castingach, zawsze słyszy od reżysera, aby tego więcej nie robiła. Musiała znaleźć sposób na to, aby jakoś funkcjonować.

Ludzie lekceważą ten problem

Chodzi o poważną wadę wzroku. Miliony na całym świecie muszą nosić okulary albo soczewki, aby normalnie funkcjonować. Bez szkieł człowiek nie widzi, co się znajduje dalej albo bliżej, w zależności od wady, jaką ma. Rozmazany obraz utrudnia codzienne funkcjonowanie. Aktorka opowiada o tym, jak wygląda jej praca z wadą:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
- Reżyser zazwyczaj prosi, żeby je zdjąć. Po kilku takich sytuacjach na castingi chodzę już w soczewkach, bo mam taką wadę wzroku, że jak zdejmę szkła, to nie widzę osoby, która do mnie mówi - zdradziła w rozmowie z "SE" Joanna Majstrak. Ludzie nie dbają o swoje oczy i często na własne życzenie pogarszają swój wzrok. Długie przesiadywanie przed komputerem, oglądanie telewizora, złe światło, kiedy czytamy książkę - to wszystko sprawia, iż z czasem pogarsza się nasze widzenie. Okulary nie zawsze ułatwiają nam życie. Szczególnie aktorzy muszą zakupić soczewki, gdyż tylko one pozwalają wcielić się w jakąś rolę, w której to postać nie nosi szkieł.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żądają ekshumacji ciała księżnej Diany. Wielka Brytania wstrząśnięta
  2. Widzowie osłupieli. Szulim publicznie upokorzyła Wojewódzkiego
  3. Organizm Dody jest na skraju wytrzymałości. Tragiczne informacje
  4. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News