Próbowali zabić uwielbianą bohaterkę Pierwszej Miłości. Prawdziwy koszmar

Próbowali zabić uwielbianą bohaterkę Pierwszej Miłości. Prawdziwy koszmar Źródło: screen Youtube

"Pierwsza Miłość" elektryzuje fanów wątkiem serialowej Marysi. Z poprzednich odcinków wiemy już, że trafiła ona do więzienia za ucieczkę z miejsca wypadku, który spowodowała. Dopiero za kratami rozpoczęło się dla niej prawdziwe piekło.

"Pierwsza Miłość" potrafi trzymać w napięciu. Dobitnie pokazują to losy serialowej Marysi, w rolę której wciela się Aneta Zając. W poprzednich odcinkach przyznała się do spowodowania wypadku, w którym ucierpiał Materski (jego rolę gra Jan Krzysztof Szczygieł). Skomplikowała jednak sobie sytuację, gdyż zdecydowała się na ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Pierwsza Miłość - bohaterka w więzieniu

Skruszona bohaterka ma jednak wyrzuty sumienia. Przyznała się do wszystkiego, świadoma, że zabiła Materskiego. Sąd był nieugięty - Marysia trafiła do więzienia. Pech chciał, że trafiła do jednej celi z Lidią, psychopatką, która znalazła się za kratami po znęcaniu się nad synem. O tym organy ścigania dowiedziały się dzięki interwencji Marysi. Lidia ma teraz znakomitą okazję, by odegrać się na sygnalistce. Nad Marysią zebrały się czarne chmury. W samym więzieniu musi walczyć z więźniarką, która nosi do niej osobisty uraz i chce się na niej zemścić. W najstraszniejszy z możliwych sposobów - chce zabić Marysię za to, że przez nią trafiła do więzienia! Zwiastun starcia Marysi i Lidii w areszcie jest już dostępny w sieci.

Żądna zemsty więźniarka

Przejście z normalnego świata do więzienia jest dla każdego człowieka szokiem. Widzowie mogą sobie to wyobrazić śledząc losy Marysi. W celi ma jedynie podstawowe przedmioty - w rodzaju pościeli, czy ubrań. Wygodne łóżku zamieni na więzienną pryczę. Dookoła niej nie będzie już bliskich ludzi, a bandyci i recydywiści. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Marną pociechą dla Marysi jest to, że jedna z więźniarek pomaga jej w zrozumieniu zasad panujących w areszcie. Celina (Barbara Lubos) instruuje młodą stażem jak funkcjonować w więzieniu, a jednocześnie nie dać się zwariować. Serialowa bohaterka już wie, że nie może sobie pozwolić na rozluźnienie. Musi być czujna całą dobę - Lidia może ją zaatakować w każdej chwili. O tym, jak "Pierwsza Miłość" dba o ucharakteryzowanie aktorów można przekonać się oglądając zdjęcie Anety Zając na Instagramie. Wstawiła je do sieci już jakiś czas temu. Niektórzy z obserwujących przestraszyli się nie na żarty.
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Gwiazdorzenie nie popłaca ?? @hlobazzakrzewska @pajkertslezak #takasytuacja #makeup

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktor „Pierwszej Miłości” będzie oskarżony o współpracę z mafią? Wyjaśniamy o co chodzi
  2. Gwiazdor Ojca Mateusza, Na Wspólnej i Pierwszej Miłości bezlitośnie poniżony. Upokorzyli go
  3. M jak miłość: Uwielbiana bohaterka w szpitalu. Diagnoza lekarzy wyrokiem śmierci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News