Uwielbiana aktorka "Pierwszej miłości" po 14 latach odchodzi z serialu?! Fani nie dowierzają

Uwielbiana aktorka "Pierwszej miłości" po 14 latach odchodzi z serialu?! Fani nie dowierzają Źródło: Fot. YouTube/Portal SATinfo24.pl ("Pierwsza miłość" Polsat)

Pierwsza miłość jest jednym z najbardziej popularnych wśród polskich widzów seriali. Fani byli więc wstrząśnięci, kiedy w mediach pojawiła się teoria, według której z obsady miała odejść bardzo znana aktorka. Gwiazda występuje w produkcji od 14 lat, dlatego też ogromna część widowni nie wyobraża sobie, że mogłaby już nigdy nie pojawić się na planie.

Pierwsza miłość zadebiutowała na antenie telewizji Polsat 4 listopada 2004 roku, odnosząc bardzo szybko ogromny sukces. Od tamtej pory serial regularnie zdobywa coraz większe grupy fanów, którzy z wielkim zaangażowaniem wyczekują kolejnych odcinków ulubionej serii.

Czy Pierwsza miłość straci uwielbianą przez widzów postać?

Niekwestionowaną gwiazdą formatu jest bez wątpienia doskonale znana telewidzom Aneta Zając. Od 14 lat wciela się ona w rolę Marysi, której zawiłe perypetie już niejednokrotnie wywoływały ogromne, często mieszane emocje. Nie zmienia to jednak faktu, iż fani nie wyobrażają sobie "Pierwszej miłości" bez popularnej postaci, która stała się już jej nieodłączną częścią. W ostatnich odcinkach serialu życie Marysi znacznie się jednak skomplikowało. Trafiła ona do więzienia po tym, jak uciekła z miejsca wypadku po potrąceniu Materskiego. W zakładzie karnym bohaterka zdecydowanie nie ma łatwego losu, który komplikuje dodatkowo trudna relacja z jedną ze współwięźniarek. Sytuacja postaci sprawiła, że wielu widzów zaczęło się zastanawiać, czy nie została ona sprowokowana przez scenarzystów z powodu planów Anety Zając, dotyczących ewentualnego odejścia z planu. Zaczęli więc oni licznie pytać aktorkę na Instagramie o jej zawodową przyszłość. Trudno było im jednak otrzymać jednoznaczną odpowiedź.

Czy Aneta Zając odejdzie z popularnego serialu telewizji Polsat?

- Zostajesz w "Pierwszej Miłości", czy ten wątek z więzieniem zakończy tam Twój udział? - zagaił więc jeden z fanów bezpośrednio na jednym z portali społecznościowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Chociaż Zając szybko odpowiedziała, zrobiła to w sposób bardzo lakoniczny. Napisała bowiem jedynie, że kwestia ewentualnego odejścia z serialu to "tajemnica". Głos w kontrowersyjnej, burzliwej dla fanów sprawie zabrali więc przedstawiciele produkcji "Pierwszej miłości". W rozmowie z mediami pracownicy stacji Polsat wyjaśnili, że doniesienia dotyczące zniknięcia postaci Marysi z serialu to jedynie plotki, a Aneta Zając pozostanie bardzo ważną częścią obsady popularnego formatu. Informacja ta bardzo spodobała się widzom, którzy ewidentnie odetchnęli z wielka ulgą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Za ślubem syna Zenka Martyniuka kryje się skandal. Niektórzy fani będą zniesmaczeni
  2. Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega
  3. Była na szczycie, została sama. Teraz nie pamiętają o niej nawet w najważniejszym dniu
  4. Piękna gwiazda TVN poszalała na promocji w Biedronce! Zbiera naklejki na Słodziaki?
Następny artykuł