Marysia z "Pierwszej Miłości" ma nowego partnera! To były koleżanki z branży

Marysia z "Pierwszej Miłości" ma nowego partnera! To były koleżanki z branży Źródło: Instagram/Aneta Zając

Pierwsza Miłość to jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Gwiazdą serii jest Aneta Zając, która od lat wciela się w rolę Marysi. Jak donoszą media, artystka ma nowego partnera, który w przeszłości był związany z jej koleżanką z branży.

Pierwsza Miłość, czyli serial emitowany przez telewizję Polsat, niezmiennie przyciąga przed ekrany miliony widzów. Chociaż nagrywanie kolejnych odcinków serii rozpoczęto wiele lat temu, do obsady należy wciąż kilkoro artystów, którzy na planie pojawiali się od samego początku.

Pierwsza Miłość: artystka wcielająca się w rolę Marysi ma nowego partnera

Do tego grona należy między innymi Aneta Zając, która wciela się w rolę Marysi. Życie bohaterki jest często przeplatane przez scenarzystów bardzo kontrowersyjnymi, nierzadko tragicznymi zdarzeniami. Na szczęście sfera prywatna aktorki wydaje się dużo bardziej uporządkowana.

Jak donoszą media, Zając od niedawna spotyka się z Patrykiem Ignaczakiem. O rok starszy od aktorki wokalista zespołu AudioFeels miał szybko podbić jej serce. Para jest podobno ze sobą niezwykle szczęśliwa, jednak na razie nie komentuje plotek oraz doniesień kolorowych magazynów i niczego nie potwierdza. Fani zaczęli domyślać się, że Zając i Ignaczak rzeczywiście mają się ku sobie, kiedy oboje pokazali na swoich kontach na Instagramie zdjęcia wykonane w tej samej lokalizacji. Byli na nich także wzajemnie oznaczeni.

Patryk Ignaczak był partnerem koleżanki Zając z show-biznesowej branży

Chociaż niewiele osób dziś o tym pamięta, piosenkarz był w przeszłości związany z dziennikarką znaną przede wszystkim z występów w "Dzień Dobry TVN", Anną Wendzikowską. Byli partnerzy mają nawet kilkuletnią córkę, jednak ich miłość ostatecznie nie przetrwała próby czasu. Dziś układają sobie więc życie osobno, przy boku innych osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szybko pojawiła się Kornelia i zaczęły się trudy codzienności. Okazało się, że mamy rozbieżne podejście do twardej rzeczywistości. […] Kiedy dwie osoby rozmijają się, nie potrafią się wspierać, rodzi się ogromna frustracja - ujawniła nawet niegdyś Wendzikowska w jednym z wywiadów, kiedy zapytano ją o powody rozstania z Ignaczakiem.

Fani trzymają dziś kciuki za nowy związek Anety Zając, która ma za sobą wiele sercowych zawodów. Być może to właśnie przy boku nowego partnera uda jej się jednak wreszcie znaleźć spokój oraz upragnioną stabilizację. Na razie media oraz sympatycy pary mają nadzieję na to, że zakochani wkrótce potwierdzą swoją relację oraz opowiedzą o niej nieco więcej.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Jasnowidz Jackowski triumfuje. Spełnia się czarny scenariusz pogodowy, wszystko przewidział
  2. Nie żyje światowej sławy artysta. Nietypowy nowotwór uśmiercił muzyka
  3. Plaga! Wielu Polaków w lutym zachoruje na straszna chorobę, Kurdej-Szatan zmaga się z nią od lat
  4. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  5. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News